Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan ceruza vagy...

Létezik olyan ceruza vagy toll amivel lehet falra rajzolni, de le lehet mosni, törölni?

Figyelt kérdés
A gyerekem nagyon szeret a falra rajzolni, eddig grafittal rajzolt de nagyon fárasztó radirral rohangálni utána...valami erre a célra kialakitott játéktoll vagy valami van? Vagy hogyan szoktassam le erről? Nem akarom h a rajzolásról vagy az alkotástól elvenni a kedvét...ugyis egyszer kinövi, de a fehér fal már kezd szürke lenni xddddd

2021. dec. 2. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Crayolának van azt hiszem.
2021. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Crayolàs nem működik!!!! Nekünk csiszolni kellett a falat miatta, a sima àtfestès sem takarta el. Kemosni meg mègùgy sem lehetett.
2021. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De a kimosható az vajon csak ruhára gondol, vagy falról is könnyebben jön le?
2021. dec. 2. 18:57
 4/13 A kérdező kommentje:
Jaaa értem, akkor nem veszünk
2021. dec. 2. 18:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a rajzàllvàny volt a magoldàs. A kicsik mèg vàllbòl ès nem csuklòbòl indìtjàk a rajzolò mozdulatokat, esèrt függőleges felületre könnyebb alkotniuk. Ez nem rosszasàg, hanem eletkori sajàtossàg. Vizes ecsettel nyaron a falra festeni is jò ötlet.
2021. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van nagy fekete falmatrica, ami táblaként funkcionál. Krétával lehet rá rajzolni, majd letörölni. Lehet, hogy az is tetszene neki.
2021. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Festéket tudok olyanról amit lehet sározni, vizezni, összefirkálni, le lehet törölni.
2021. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen, én is a letörölhető falfestéket ismerem. Lehet szar anya vagyok, de nálunk nem festhet a falra. Ott a papir.
2021. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sima kréta, illetve lemoshatós filc, pontosan ez. Tutira lejön.

[link]

2021. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb megoldás ha veszel egy nagy papírtekercset, azt rögzíted a falra a gyerekszoba egy részén. Amikor telerajzolja egyszerűen lecseréled. 10x1,5 méter tekercsért én 1500-at fizetek egy kis festékboltban. Maszkolószalaggal fel lehet ragasztani, szépen lejön, nem szedi magával a diszperzitet.
2021. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!