Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak a körzeti bölcsibe lehet...

Csak a körzeti bölcsibe lehet jelentkezni vagy máshová is beadhatom? És bármikor be lehet íratni a gyereket ill. bármikor elkezdhetünk járni az évben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak oda, ahova tartoztok körzetileg, illetve nálunk van egy olyan opció is, hogy ha a szülőnek a munkahelye van az adott bölcsihez közel, akkor is mehet oda a gyerek.

Nem lehet bármikor beiratkozni, sőt, sok helyen elég hosszú várólista van, az én fiam már két évvel korábban felkerült a listára, mint hogy elkezdett volna járni (más szóval már születésekor tudtam, hogy mikor akarom bölcsibe vinni, és ezt előre jeleztem is a bölcsi felé). Beiratkozás nincs mindig, meg van határozva, hogy mikor lehet beiratni a gyerekeket. Elkezdeni sem lehet bármikor, az is meg van szabva, hogy melyik időszakban lehet beszoktatni a gyerekeket.

2010. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor azt hiszem mi majd csak ovisok leszünk. :o

2010. szept. 7. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, az első válasszal ellentétben: két helyre viheted a gyereket: ahol laksz és ahol dolgozol, azokba a körzetekbe.

Beiratkozni év közben folyamatosan lehet (ez nem iskola) és kezdeni is folyamatosan lehet.


Ahol előirnak ilyeneket, hogy csak ekkor van beiratkozás, meg kezdés, ott nem a törvények szerint járnak el, ilyen egyszerű. Bár általában lyen helyeken tele vannak, igy aztán úgyse tudnál kezdeni bármikor...


Nálunk folyamatosan van szabad hely, bármikor lehet jelentkezni és kezdeni is természetesen. Én pl, aug. közepén sétáltam be, hogy jönne a gyerek, mégpedig a jövő héttől. Próbáltak rábeszélni a szeptemberre, de nem igazán érdekelt, hogy NEKIK mi lenne a jó.

Szóval ha akarod, akkor kérdezd meg a lakhely és amunkahely szerint illetékes bölcsiket, hogy van-e hely. Ha van, akkor viheted bármikor a gyereket.

2010. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor érdeklődöm!
2010. szept. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!