Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adtok enni tizoraira es...

Mit adtok enni tizoraira es uzsonnara a 2,5-3 eves gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Gyümölcsöt, uzsira, ha hagynak, akkor van h maradékot ebédről és gyümölcsöt krémtúrót.. köztesen kuko ilyesmi.. de ez nem uzsi csak rágcsa..
2022. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Joghurt, Riso tejberizs, gyümölcs, müzli szelet, puding, krémtúró, pogácsa vagy valamilyen péksütemény. Ha épp sütöttem valamit, akkor palacsinta, muffin, kókuszgolyó, mézeskalács.
2022. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem tízóraizik és nem uzsonnázik.Van reggeli ebéd vacsi.Két éves,reggel mikor 9-10 fele felébred,megissza a kakaóját.11 felé van a reggeli,az virsli,melegszendvics,rántotta,vagy bundáskenyér.Mást nem eszik meg.Három négy fele ebédel,vacsorára meg csak kakaó,nagyon ritka mikor éhes.Olyan is van hogy nem akar enni 11 kor,akkor 12 felé ebédel.
2022. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vajon mi lehet a "helyes" válasz, ha az eddigiek nem jók? :)

Le merjem írni egyáltalán a miénket?

Egyébként azt, amit az oviban is fog. Jellemzően szendvics. Kenyér felvágott vagy valamilyen kence (májkrém, tonhalkrém, tojáskrém, sajtkrém...) és zöldség.

2022. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Wow, én is azt nézem, hogy mindenki le lett pontozva...

Mindegy, én mindenkit felpontoztam😊

Nálunk is gyümölcs szokott lenni legtöbbször, de időnként joghurt, keksz, sajt (van ez a snack sajt, azt imádják a gyerekeim), túrórudi, tejszelet, dörmi. Mostanában szeretik a pufassztott rizst szalámival vagy sonkával enni és emellé nyers zöldséget, amit tartárba mártogatnak.

2022. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is bírom.Valaki kiírja h.az ő gyereke mikor mit eszik és lepontozzák.Annyira szánalmas!
2022. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat


En nem pontoztam le senki, minden valasz nagyon hasznos volt

2022. jan. 29. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam,hogy nem te voltál.😁
2022. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!