Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy bébiszitter mit csinál...

Egy bébiszitter mit csinál 8-14ig a két éves múlt gyerekkel az evésen ételkészítésen felül, miket játszik vele? Egész nap elvárás hogy játszon vele vagy néha hagyja hogy a gyerek magától játszon?

Figyelt kérdés
Hogy tesz egy bébiszitter ilyen időintervallumban?
2022. febr. 23. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően az az elvárás, hogy életben tartsa a gyereket. Ezen felül családfüggő: nyilván nem díjazná senki, ha a gyerek kezében egész idő alatt tablet lenne, de hogy az a jobb, ha egész délelőtt a játszótéren vannak, vagy hogy végig gyurmázza a gyerek az időt, azt már a szülő dönti el.
2022. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Csalad fuggo. En pont egy ket eves gyerekre vigyaztam anno ( amerikai csalad, de Angliaban volt ). Reggel 8kor ettunk , mezes piritos, muzli, porridge, sajtos piritos, tojas stb. Aztan elpakoltam addig jatszott. O nagyon szerette a konyveket, naoi 30-40 konyvet kellett olvasni neki(orakig hozta oda a konyveket), de ez jo volt mert tanultam vele az angolt. Aztan delelott vagy valami foglalkozasra vittem, babaklub, eneklos klub, konyvtar stb. Vagy csak a hazunk melletti erdos reszre setalni, vagy a varosba vasarolni pl ha megkert a csalad vegyek tejet vagy valamit (ilyenkor babakocsiban ).

Ebedre hazaertunk, vagy elozo esti fott kaja maradek vagy szendvicset ettunk, elpakoltam, aztan meg olvasgattunk, vagy kirako vagy valami jatek. 2 korul atvette az anyja. Itt nem alszanak mar a 2 evesek sem delutan, ugyanis az ovodaban sincs alvas, 4 evesen meg isolasok.

2022. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen korú gyerekekkel is dolgozom, és aktívan játszok velük, foglalkoztatom őket. Ha éppen magától eljátszik rövidebb ideig valamivel, akkor addig elpakolom a játékokat, rendbe szedem a gyerek szobáját, vagy a konyhát, ahol ebédet készítettem, ettünk. 8 körül együtt reggelizünk, utána lemegyünk a játékszobába, játszunk, könyvet olvasok neki, stb. 9.30 körül kisebb tÍzórai, aztán kimegyünk, ha nincs rossz idő. 11-11.30 körül bejövünk, ebédet csinálok, eszünk, összekapom a konyhát, játszunk kicsit, aztán 1 körül alvás.
2022. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én általában akkor vigyázok gyerekre ha beteg. Szinte egész nap játszok vele, színeket tanuljuk játék formájában, autoztunk megetettem kaját csinalok neki, tízórai. Az ebédet hozatják abból általában nem eszik de azt kell neki enni. Ma úgy sok volt hogy mindig játszani gondoltam rá hogy össze hajtom a ruháit még kicsit magától ellenne de hagytam.
2022. febr. 23. 23:50
 5/13 A kérdező kommentje:

De akkor ez is beleférne nem?

Itt nincs se tv se tablet se telefon, csak kevés játék.

2022. febr. 23. 23:51
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Persze, ha magától elvan, az igazából jó. Nem kell egy gyereket 7/24-ben foglalkoztatni, az igazából káros is.
2022. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az egyik kisfiú, akire vigyázok, szeret néha egyedül is játszani, főleg a Thomas-os vonataival. Őt szoktam hagyni, szerintem a szülőknek is jó, ha a gyerek tud önállóan is lenni kicsit, addig csinálok mást. A másik kicsi viszont folyton velem akar lenni, még a wc ajtónál is ott ácsorog, amíg nem végzek.
2022. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kerdezo, persze jo ha elvan magatol, hagyjad.
2022. febr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

És ti mindig beszéltek a gyereknek valamit? Mármint folyamatos?

Én igen. De lehet ezt se kéne nem?

2022. febr. 24. 00:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy jolesik. Ha beszelni akarsz beszelj, ha nem, nem.
2022. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!