Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisgyerekedet mivel...

2 éves kisgyerekedet mivel furdeted? Úgy értem, hogy tusfurdovel vagy teszel valamit a vizébe?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
2 évesen már nem olyan kicsi, h ezen annyit kelljen variálni.Én tusfürdővel fürdettem vagy szappannal, mikor mivel.Az apjának szokása, hogy a vízbe tesz tusfürdőt, kicsit felkavarja, h hasonlítson picit a habfürdős vízhez (fiam imádja) és az illata is kellemes.
2010. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Babé tusfürdőt teszek a vízbe, de elsősorban még mindig a gyógyszertári fürdetőt használom. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, örülök, hogy nincs tele illat és egyéb allergén anyaggal, így maradok annál még egy jó ideig. A Babé is jó, azt akkor szoktam használni ha uszodából jövünk (hogy tutira lemossam a bőrén leevő klórt stb...), vagy megcsúszunk időben és nincs idő kenegetésre fürdés előtt.
2010. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi disnes-s habfürdőt használunk, nagyon jól habzik, kevés kell belőle a vízbe. és nem túl drága sem.
2010. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sima Baba szappant használunk mosakodáshoz, ő is, én is :)
2010. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia nekem is 2 éves a drágám de én csak Johnsonst használok!

Mert ha magamnak megveszem a Palmolivet akkor neki term észetes hogy a kis bőrének megveszem ami neki jó!!!üdv szép napot

2010. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En rakok fürdetöt a vizebe (Bübchen), abban szokott ülni, jatszani egy fel orat, es utana lezuhanyoztatom Hipp-es tusfürdövel. Igazabol amiatt, mert ra is igaz, hogy ugye abban a vizben ül, amiben az egesz napos kosz leazik rola, ezert szoktam gyorsan le is zuhanyoztatni (ha elcsuszunk idövel, akkor csak zuhi van a Hipp tusfürdövel, meg reggel is csak zuhanyoztatom).
2010. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig Johnsont (top-to-toe wash vagy bedtime) használunk, a vízbe szoktam tenni néha Baba habfürdőt, mert imádja, ha habos! :)
2010. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elso:nem variálok rajta,csak kíváncsi voltam,hogy más hogyan csinálja.

Most fogyott el a Johnsons,veszek én is Babét,ezt uzletben is lehet kapni vagy csak gyógyszertárban?

2010. szept. 12. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig fürdetővel, teszem a vizébe. Gabi, Johnson.
2010. szept. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!