Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Válogatós 2 évesnek reggeli,va...

Válogatós 2 évesnek reggeli,vacsi ötletek? Mit szoktál adni?

Figyelt kérdés
Sajnos a kenyeret alig eszi,csak bundás kenyér formájában,és piritosként,ezeket sokat kapja de szeretném színesíteni az étrendjét, nem édes dolgokkal,mivel azt minden mennyiségben enné ha hagynám :( felvágottakat, virsliket sajnos nem eszi,gyümit szokott kapni almát,körtet,banánt ezt eszi,illetve joghurtot amit nagyon szeret. Most vettem neki bolti tejpépet jobb híján... ötleteket szeretnék
2022. márc. 27. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Tejbegrízt szereti?
2022. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen,azt szoktam is,csak hát az is édes. Az édeset nagyon szereti,de minél több edeset kap,annál kevésbbé enné a nem édeset,így jo lenne a reggeli mondjuk 2/5 arányban, 2 édes-5 nem. Ja a pogácsát is szereti :)
2022. márc. 27. 13:58
 3/17 A kérdező kommentje:
Mármint egy héten 2 édes reggeli,5 nem :)
2022. márc. 27. 13:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Rántotta, melegszendvics?
2022. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Jó sok sajttal, tojással összesütött lereszelt cukkini? Annak elég semleges íze van. Lehet turbózni fokhagymával, vagy másfajta fűszerekkel, szoktam tenni hozzá 1-2 ek. zabpehelylisztet, hogy felszívja a levét (azért ki kell nyomkodni). Megkenem kis olajjal a tetejét, és a sütőben kis lepényeket sütök sütőlapon belőle. Ha bátrabb vagy, esetleg répával is lehet, de azt lehet, hogy már nem eszi meg :) A sajt miatt szerintem megér egy próbát, mondjuk pogácsa mellé zöldségnek jó lehet.
2022. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Rántottát nem eszi,melegszendót szoktam.

Köszi 5ös,ezt kipróbálom, sajnos a sajtot is csak úgy eszi ha melegszendvicsbe rakom vagy rántott sajtként, de nem olvasztott formában nem.

2022. márc. 27. 16:14
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tejbegrìzt lehet cukor nèlkül csinàlni. Ès telerakod gyümivel.
2022. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Zabkasa gyümölccsel, mézzel edesitve!
2022. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de édeset nem szeretnék
2022. márc. 27. 20:23
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a koktelpradicsimot, kápia paprikát, uborkát, reszelt sárgarépát, zöldborsót, karalábécsíkokat, ezek mennek nálunk reggelente. Kenyér, minden nélkül, egy pohár tejitallal. Néha még eszik rántottát vagy bundáskenyeret, esetleg egy sült bacont vagy töpörtyűt, és ennyi a paletta. (A furcsa az, hogy mindezeket napközben egyáltalán nem eszi meg semmilyen formában, csak reggelire)
2022. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!