Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt gyerekkorodban a...

Mi volt gyerekkorodban a kedvenc meséd? Melyiktől féltél? Miért?

Figyelt kérdés
Kort és indoklást is írj légyszi.

2022. ápr. 3. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltem semmitől

Diafilmen a kedvencem a Sünik és a csúnya kislány; tévében Pom-pom, könyvben Barborka és a likőrös bonbonok

2022. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ja, és 45/N. Indokolni meg nem lehet az ízlést.
2022. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

16/L vagyok és nagyon szerettem a Barneyt, (régi) Barbie meséket, Eperkét, Bibi Blocksberg-et, Gondos bocsokat, Jakkarit, Babart, Bubby Guppyt, Frakkot, a Vukkot, Mézga Gézát, Kockás fülű nyulat, Nils Holgersson-t

Fiú ikrem miatt a Nagy hohoho horgászt, Sam a tűzoltó, PomPom, Bob a mester és hasonlókat néztem sokat

Mikor már nagyobb (kb 6éves és feljebb) voltam Tini titánokat, spongyabobot, winx klubot, Angelo Rulez-t, Pindúr Pandúrokat, Totál Drámát, Steven Universe-t, Nagy fater bátyót, Parkműsort

És volt még egy lovas mese, meg egy legos is de nem emlékszem a címére 😂

Féltem a népmeséktől, valamiért olyna furcsán voltak megjelenítve, hogy pár éves fejjel nem értettem és ijesztőnek találtam.

Utáltam a lego ninja go-t, a Scooby Doo-t, Dr. Bubót, Vízipók Csodapókot, a Hupikék törpikéket még meg is néztem ha muszáj volt de azt se szerettem, ezen kívül

2022. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
az az ezen kívül a végén véletlenül maradt ott😂
2022. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Disney mesék, meg kb mindegyik amiben énekelnek. A mai napig szeretem ezeket, az Encantora is beültem a moziba. Hárman ültünk a teremben, én, meg egy idősebb nő egy kislánnyal, bár hétköznap délután volt.
2022. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

Mondjuk 0-16 között gyerek az ember...

Hupikék törpikék, Tom & Jerry, Dragonball, Magyar népmesék stb

2022. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

32 éves vagyok, imádtam én is a 90's évek Disney meséit, meg a Fekete szépséget, a Hannah&Barbera meséket pl A suszeter manói, meg a Pöttöm Panna, szerettem a Tom és Jerryt, Dragon ballt, Sailor Moont, később 10 éves korom körül X-men rajzfilmek, Pókember, Totaly Spies, South Park.


Mesekönyvből szerettem a nem Disney féle Hamupipőkét, és Hófehérkét, a Tony Wolf könyveimet.


Rettegtem Az üveggömb és a Kékszakáll anime Grimm feldolgozásoktól, illetve a Végtelen történet és a Fantasztikus Labirintus is sok volt nekem.

2022. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az abszolút kedvenc a Nils Holgerrson volt. Nem féltem egytől sem. 1982-ben születtem.
2022. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem az Őslények országát, Csipet csapatot, Ico, a bátor lovacskàt, stb…

Nem mesétől féltem, csak karaktertől. Pl: Ursula A kis hableányból, a mostoha a Hófehérkéből.

38N

2022. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

25 éves vagyok.


Nagyon szerettem a Disney és Barbie meséket, kedvencem a Hófehérke és a hét törpe, a Hamupipőke és Barbie meséből a Hercegnő és a koldus volt, valamint a Hattyúk tava.

Tv műsorokból szerettem a Simsala Grimmet, a Totally Spies-t, Fosterék házát, Scooby-Doo-t. Volt valami lovas rajzfilm is, de annak nem jut eszembe a címe.

2022. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!