Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Belebetegednétek gyermeketek...

Belebetegednétek gyermeketek elvesztésébe?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Egy ideig biztos.
2022. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Ha váratlanul történne,akkor igen.

De ha hosszú ideje súlyos beteg lenne ès az êlete mâr csak szenvedés lenne, akkor nyílván úgy fogja fel az ember, hogy nem szenved tovább, angyalka lett.

Persze mindkét szituáció nagyon fájdalmas dolog!!! De nem mindegy, hogy felkèszül râ az ember, vagy váratlanul távozik el az egészséges gyereke.

2022. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy én azokat sajnálom a legjobban, akiknek tényleg elveszett a gyerekük. Ott egész életedben ott a tudat, hogy lehet él még valahol, és te nem vagy mellette.
2022. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem
2022. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Valószínűleg igen. Sőt, ha az egyetlen gyermekemet veszíteném el, akkor szerintem nem is akarnék tovább élni, pedig nem vagyok egy szuicid alkat. Annyira szeretem, hogy nem lenne tovább értelme az életemnek. Rohadtul leszarnám, hogy hirtelen vagy nem hirtelen megy el.

De gondolni sem akarok arra, hogy valami történhet vele.

2022. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 eve vesztettem el a fiam.

Belebetegedtem, mai napig nem dolgoztam fel.

2022. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aznap nem csak ő halt meg, hanem az én lelkem is. Szerintem soha nem leszek már a régi. Pedig tudom, hogy így legalább ő már nem szenved....
2023. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!