Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kerti játékok vannak...

Milyen kerti játékok vannak az udvarotokon kisgyerekek (2-9 év) esetén?

Figyelt kérdés

Mi nemrég költöztünk be, úgyhogy még semmi, de szeretnénk majd pár dolgot a kertbe a gyerekeknek (még csak egy kicsi van).


Viszont, amit a környéken vagy az ismerős gyerekeknél látok, az nekünk túl sok, egyrészt, mert nem játszóteret akarok csinálni az udvarból, másrészt, mert nincs rá felesleges egy milliónk 😃


Szóval, lényegében itt a környéken alap, hogy minden gyerekes udvaron van minimum egy játszóvár kisházzal-hintával-mászófallal-homokozóval. Trambulin. Medence. Többféle jármű (kismotor, tricikli, elektromos autó). Mellé pluszban külön csúszda például.


Igen, sok helyen jártam itt, sok helyre belátni, ez tényleg az alap, pedig nem is egy milliomos környék :D de gondolom pár 3ve nem is ennyibe került pl. a fa ezekhez a játékokhoz.


Na mindegy, a lényeg, hogy én ekkora játszóteret, ennyi játékot nem szeretnék. De nem tudom mi legyen belőle, mi nem. A trambulin kifejezetten nem tetszik, az valahogy taazít.


Nálatok mivel játszanak inkább a gyerekek, mi az, ami feleslegesnek tűnik?



2022. máj. 18. 07:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a homokozó a leghasznosabb. Imád homokozni. OTthon, játszótéren, más gyerekeknél. Ha egy slag is van hozzá és lehet sarazni, akkor a gyerek teljesen elveszett :D
2022. máj. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
2 es 8 evesek vannak nekem. Homokozó,fa,lefedheto kell a macskak miatt. Nekunk van muanyag csuszda. Es hinta,laphinta +feszekhinta,kismotor,a 8 eves is megy vele mèg 🤣 nagymedence rendeles alatt,de egy felfujhato kicsi 3-4 e ft is megteszi. Szerintem nyaron pacsálni kell. Trambulin mèg nincs,70-80 e ft,sok helyet foglal az a bajom. Kishazat nem vettem,mert felek hogy belekoktoznek a darazsak,es megcsipi benne a gyerekeket... Mèg gokarton gondolkozom a nagyobbnak.
2022. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Trambulin,feszekhinta,csúszda,medence,kismotor,labdák, elektromos kisautó (ezt kaptuk használtan az unokatesóktól,de nagyon élvezi)
2022. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Homokozó is van,azt kihagytam.3-as voltam.
2022. máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A lefedhető homokozó az alap, meg nyárra a gyerekmedence (az is jó, ha lefedhető), és a hinta! A többit talán figyeld meg, hogy mondjuk a játszótéren mit szeret csinálni.
2022. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Kis homokozó, műanyag csúszda, hinta. Kismotor, markoló, pedalos traktor, taliga, fűnyíró. Elektromos rendőr autó. Medence van nyárra egy nagy nekünk is, meg kisebb pancsolósok.

Ami nem játék de használja a játékokhoz az a magasnyomású mosó, öntöző kannák, kerti szerszámok.

3 lesz.

2022. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kisfiunk van, egy hintája van és egy homokozója. Egyelőre jobban érdekli, hogy a virágokat öntözze, a pocsolyákban turkáljon és a talicskájával cipeljen dolgokat a kertben. Mi később még egy trambulint tervezünk, de mást nem raknék oda, annyira azért nem nagy a kert, legyen hely rohangálni is. :)
2022. máj. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hinta, csúszda, homokozó, kisház, futóbicikli, potkerekes bicikli, műanyag fűnyíró. Jelenleg a fűnyíró az abszolút kedvenc. A kisházba vannak pakolva a homokozós játékok, kisszékek.
2022. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Homokozó,roller,bicikli. Mi minden nap megyünk a játszótérre,ha olyan az idő,és nem beteg a gyerek. Ráadásul sok van a városban (megyeszékhely),úgyhogy mindig máshova.
2022. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A trambulin az egyik számunkra leghasznosabb kinti játék 😀

De van homokozó , csúzda, feszekhinta , mászoka ( kötél )

Kis házikó, kerti játékok ,mint pl kosárlabda állvány , ilyen karika Dobó( nem tudom mi a rendes neve 😅) roller, bico ,kis motor , elektromos motor,és autó. Labdák,stb.. ezt úgy 7,5 év alatt sikerült begyűjteni. 2 gyermekünk van. Mindennel játszanak. Na nálunk tényleg játszótèr van a kertben. De èn ezt szeretem. Amíg ők ketten egész délután játszanak ,én addig pihenek a napozó ágyban. Jól érezzük magunkat itthon. Minden adott a kényelemhez itthon.

Bár bevallom néha én is rohadt soknak érzem ..

2022. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!