Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes eltenni a kisgyerek...

Érdemes eltenni a kisgyerek ruháit az ő gyerekének?

Figyelt kérdés
Nálunk egyik rokon eltette a gyereke ruháit, tíznél is több évig álltak egy dobozban, aztán megszületett az én gyerekem és megkapta ő. Egész kamaszkorig vannak ruhák, semmit nem ártott nekik az idő. De megmondom őszintén én jobban szeretek újakat vásárolni. Ezek az elrakottak is szépek, márkásak, de én szeretek azért vásárolgatni is. Szóval én is elég sok szép ruhát felhalmoztam, fáj a szívem, amikor kinövi. Elrakjam őket szerintetek vagy inkább ne?
2022. jún. 1. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Én gyerekkoromban sok ilyen rokonoktól örökölt ruhát kaptam. A probléma az volt, hogy míg én a 90-2000es években voltam gyerek, ők mondjuk a 80-as években. A divat változott, és nem szerettem kilógni a sorból. Bár van sok olyan darab, ami megállja ezt és igazából minden divathoz fel lehet használni.


Szerintem tedd el, és majd ha eljön az idő, kérdezd meg, melyik tetszik neki stb, vagy válogassa ki ő maga. Nekem rám erőszakolták és azt gondolták, van elég ruhám, közben nem tetszett mind. Ahelyett ami nem tetszik neki pedig vehetsz pár szép újat :)

2022. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha van helyed, rakd el.

Különösen a szebb darabokat. A kabátokat vagy efféléket.

Nekem pl. az első öltönyömet még a nagymamám vette nekem. Aztán kinőttem, de a szüleim elrakták. Hordták a bátyám gyerekei, majd most visszakerült az én 8 éves fiamra. Kicsit meghatódtam, amikor először fölvette azt az öltönyt, mert eszembe jutott a saját gyerekkorom, meg persze a nagymamám is. :-)

2022. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk elrakták Hiába volt ápolva, a 37 év alatt az anyag olyanná vált, amit már nem lehetett használni.
2022. jún. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem ,pont ezért mert divat változik,ami most jó az 20 év múlva nem lesz az .
2022. jún. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekunk egy csomo besargult tonkrement par ev alatt magatol,allasaban,en nem raknam el,max 3 evig. Add el.
2022. jún. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem raknám. Maximum 1-2 valamit emlékbe, ha nagyon húz hozzá a szívem, de a többi ment eladásra, vagy ajándékba. Mire a gyerekemnek gyereke lesz, az akár 30 év is lehet, annyi idő alatt azért bőven tönkremehet a ruha. Annál már jobb, ha inkább elhordja egy másik kisgyerek, akinek tetszik most és szüksége van rá.
2022. jún. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jún. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem tervezünk kistesót és láthatóan a közeli rokonoknál sem lesz baba a közeljövőben nem raknám el.
2022. jún. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kinek akarod elrakni őket? Én ahogy kinőtték a cuccokat, már zacskóztam is és azt néztem, kinek lehet elpasszolni őket. Ha kell neki valamikor, vigye el most :D
2022. jún. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én elajándékozom az összeset, nem tudom hova elrakni, de ha tudnám, szerintem akkor sem halmoznám. Nem is biztos, hogy a lányom akar majd gyereket, vagy lesz-e egyáltalán lehetősége rá.
2022. jún. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!