Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves korosztálynak megfelelő...

7 éves korosztálynak megfelelő társasjáték, könyv?

Figyelt kérdés

Fiúnak lenne.


Nem sokára 7 éves lesz, még nem olyan nagyfiús, szeret játszani, akár kisebbeknek megfelelő játékokkal is.

Kedvencei az autók és az ezzel kapcsolatos dolgok.


Társasjáték, könyv ötlet érdekelne, ami felkeltheti az érdeklődését.

Más játék is érdekel, ami “menő” ebben a korosztályban, vagy nálatok.

Legon kívül, az van jó sok!☺️


2022. jún. 12. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Társasjátékban nálunk nagy kedvenc a Rókanyomon.

Könyvben a Pierre, a labirintusnyomozó sorozat szerintem szuper.

Az autós irányban nem tudok nyilatkozni, az nálunk annyira nem megy.

2022. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Traff park

Van könyv és társas is. Nálunk nagy kedvenc 🙂


Van egy egyedül játszható autós társas is, de most nem jut eszembe a neve. Egy csomó színes autót kell feltenni egy parkolóba, a megadott kártyák szerint. A megadott autót ki kell juttatni úgy, hogy minden autó csak kötött pályán tud mozogni. Nem ilyen bonyolult, csak nem tudom másképp leírni 😁


Labirintus társasjáték. Nálunk az alappal játszanak. Nem junior, nem mesés.


Dobble kártyákat is nagyon szeretik.


Twister 🙂


Mi rengeteget társasozunk, úgyhogy nálunk a nagyosabb játékok is mennek, de azt a korosztály miatt nem írom, mert nem tudom, hogy mennyire érdekel.


Könyvek közül a Mit, miért, hogyan? sorozatot kedvelik nálunk. Rengeteg téma, többféle korosztálynak.


Berg Judit: Lengemesék sorozatának kötetei és a Panka és Csiríbí könyvek a sokat olvasottak.


Süsü a sárkány is nagy kedvenc könyv.

2022. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!