Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves körüli gyereketek...

2 éves körüli gyereketek mikor fekszik le éjjel aludni és meddig?

Figyelt kérdés

Eddig 8 körül ment aludni a lányom és 7 körül ébredt (+/- fél óra). Ez elég jó volt így, időm is volt magamra és reggel amúgy is kb ilyentájt kelnénk, szóval szuper volt.

Most már napok óta fél6-körül kel fel, és nem értem :( Ha egy órával eltoljuk az esti alvást, akkor is ugyanúgy 5:11-5:20 között már kipattan a szeme, és még egy kis hencsergés aztán már menne is.


Nálatok hogy vannak az alvások? Mikor rakjátok le aludni?


2022. jún. 19. 05:50
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk napról napra változik. Nem marad úgy, nyugi. Múlt héten két nap 5:15-kor kelt, utána már 7:30-kor, most megint 6-kor kelt.
2022. jún. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

9-kor aludt, 5-kor kelt. Ha 10-kor aludt el, akkor is 5-kor kelt. És nem aludt délután. Most se alszik többet.

A testvére, aki most 2,5, annyival jobb, hogy délután is alszik.

2022. jún. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Este 8 felé alvás, reggel fél 7 fele kelt. Bölcsődés volt, mindig jól aludt utána éjjel.

Én azt vettem észre, hogy akkor változott az ébredése ha kicsit világosabb volt reggel a szokásosnál vagy zaj volt a másik szobában. Úgyhogy figyelni kellett este a sötétítésre, hogy reggel ne legyen fényár a szobában.

2022. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Reggel àltalàban 7:17 és 8 között kel.

Egy és 13:30 között alszik el.

És 2,5-3 òrát alszik.

Este 21-21:30 körül alszik el.

2022. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!