Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éves korosztálynak milyen...

2-3 éves korosztálynak milyen könyveket olvastok?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 éves és nagyon imádja a könyveket, de egyre nehezebben találok olyat amit még nem olvastunk.

Szeretnék kérni ajánlásokat akár újabb, akár régebbi könyvekről is.

Köszönöm



2022. júl. 18. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Boribon, Kippkop, Kisvakond, Barátnőm Bori (fiúnak is, a fiús verzió: Barátom Berci, de nem annyira jó); Mesél az erdő sorozat; Babaróka; Mazsola; Julia Donaldson könyvei...stb.
2022. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Én kisfiam Nagyon szereti a boribont, bogyó és babócat, verdákat, de legfőbb kedvencei a scolar mit miért hogyan? Kinyitható ablakos könyvek, ezekből sok témában van. Meg a nagy böngészőket is szereti, ezekből azokat amikben sok jármű van, építkezés, város stb, fel órákat elnezegeti.
2022. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Vidám mesék, Thomas könyvek, Boribon, Bing, pici Trixi könyvek, mi micsoda könyvek, mini enciklopédia, teszvesz
2022. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Mi elmegyünk a könyvtárba és választ magának. Van ami többször jön velünk haza, van amit 100szor olvastam, de ha neki ez így jó 🤷
2022. júl. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem már majdnem minden 3 èvesen…



Sajnos az én gyerekeim nem szeretik a könyveket.

Mmint az olyat, amiből olvasni kell.

( persze nèha-nèha igen, de nem úgy, mint másoktól làtom)


Nàlunk a Keress Találj Mesélj! könyvek mennek nagyon màr egy ideje.. Ők mesèlnek, kérdeznek ezekkel. (2,5 lesz a kicsi, 4 a nagy)


Amúgy 1- 2 èves korban- Boribon, Bogyó Babóca; Anna Peti Gergő könyvek

Barátnőm Bori,

Verses-mondókás könyvek

Rengeteg régi antikvár könyvünk van, amiket még a mi korosztályunkhozvtartozott anósom részéről, ezeket nem sorolnám.


Én rengeteget olvasok, a példa is meglehetne, de ők ritkán vevők rá.

Van egy csomó könyvünk, amit unokatesók rongyosra olvastak



Boribon teljes sorozat is ilyen, hiába veszem elő, az esetek 90%-ban nincs kedvük, de abban a 10-ben ezt szokták választani


Ők inkább mennek a kirakó, lego, nagykocka; fa kocka, rajz festés vagy ezek a találós mesék felé.

2022. júl. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!