Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem tudja egy csomó...

Miért nem tudja egy csomó szülő megnevelni a gyerekét??Néha már én mennék oda rászólni a gyerekre.

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 19:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Van gyereked?
2022. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
nekem van gyerekem, és egyetértek...
2022. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Tudsz írni példákat? Igen, sajnos sok a neveletlen gyerek, de az is igaz, hogy egy kisgyereket nem lehet 0/24-ben katonai fegyelemben tartani, egy pillanatnyi nem figyelés is elég, hogy csináljon valami helytelent. De tény, hogy sok a nemtörődöm, lusta szülő is, akik mind agresszíven lesznek, ha rászól valaki a hópelyhecskéjükre. Én azt tanácsolom, hogyha muszáj idegen gyerekre rászólni, azt elsőre mindig olyan hangnemben tedd, ahogy a saját gyerekedre szólnál. Határozottan, de barátságosan, szükség esetén indokolva.
2022. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Van ilyen. De pár példa jó lenne? Van olyan is aki túl kényes a gyerekekre.
2022. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%
Megnézném a te gyereked. Ja, gondolom az nincs :D
2022. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

Van ilyen is persze, én sem èrtem..

Nőnek, mint a dudva..


De az esetek többsègèben a gyerektelenek el vannak tévedve..

2022. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%

Mert lesz..ják. Mai jelenet a fodrásznál. Anyuka, 3 gyerek, nagymama bevonul. Anyukának festés, gyerekek ekvágás, mama meg csak ráért. Agyerekek nekiálltak rendetlenkedni, felmásztak a fotelokra, azo ugráltak, anyuka tojt rá, nagymama odaállt, nehogy leessen a gyerek, mert megütheti magát. Aztán ezt megunták, nekiálltak hegymászósat játszani a fejmosón. Itt lett elég a fodrásznak, és parancsolta le a kölyköket a földre. Anyuka egy szót nem szólt, a mami csak azon aggódott, nehogy megüssék magukat. Az egyiket se zavarta, hogy kárt tesznek a berendezésben.

Mondanám, hogy ritka dolog, de sajnos nem az.

2022. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%

2 vagyok, ha már így lepontoztatok, akkor had írjam le, miért írtam.

pl. most ovis szünet van. kolleganő gyereke már oviban visszatartott, vagyis most lesz 8 a télen, most megy suliba. Mást nem csinált egész nap, mint random felvisított, kerekmeséket üvöltetett, az anyja 1-2x lehalkította, de amint visszaült a helyére, feltekerte. Nem azért, mert nem hallotta, vagy bármi, csak mert miért ne. És nem 8 órát kellett volna ott üljön, hanem 2,5-3at. És senki nem kérte, hogy csendben, mozdulatlanul, avgy bármi, csak hogy ne sipítson... és nem ez az első eset. Ha elhozza kirándulni mondjuk, a többi gyerekkel összesen nincs annyi gond, mint vele, de mi nem szólhatunk rá, mert akkor sértődés van,hogy ő az anyja, majd ő neveli...

2022. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%
Épp azért kérdeztem van-e neki, mert akinek nincs az sokszor egy életkori sajátosságra (pl dackorszakba hiszti, szégyenlős és nem köszön) is azt mondja hogy nincs megnevelve a gyerek.
2022. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%

Ezt én is sokszor kérdeztem magamtól már.


Az elmúlt két hét termése:


Étteremben ettünk, két gyerek(6-8 évesek kb) hangoskodtak, szaladgáltak, majd a kisebbik odajött és beleevett a tányéromba. Anyuka kuncogott hogy milyen kis leleményes.


Villamoson utaztam a kutyámmal(szájkosár, póráz)a szemben ülő gyerek elkezdte rugdosni a kutyámat(nem erősen de látszott hogy szándékosan). Rászóltam, hogy én se rugdosom őt, mire anyuka kikelt magából hogy én ne lépjek be a gyereke aurájába az engedélye nélkül(szó szerint idéztem).


Boltban egy gyerek( szintén kb 8 éves lehetett) nem kapott meg valamit mire elkezdte mindenféle útszélinek hívni az anyját és azt üvöltötte hogy dögöljön meg mert semmi haszna.

2022. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!