Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudok letölteni olyan...

Hol tudok letölteni olyan Hupikék Törpikék képet ami nagy felbontású? Ostyaképet szeretnék belőle csináltatni, de amiket eddig találtam túl kicsi felbontású, nem lehet szépen nagyítani.

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mekkorára gondoltál, hirtelen ezeket találtam. Ha rákattintasz, akkor fel lehet nagyítani őket.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Én úgy kerestem rá a google-ban, hogy beírtam Smurfs, aztán Képek, és kiválasztottam oldalt a lehetőségek közül, hogy Nagy. De rá lehet keresni konkrét méretre is.

2010. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszi!!! :)


3 is van ami nagyon jó lesz.

A normál méretűnél kicsit nagyobb tortára szeretném a kislányom 2. szülinapjára. :)

2010. szept. 24. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!