Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodás korában nálatok, ill a...

Óvodás korában nálatok, ill a környezetekben szokás szülinapi bulit tartani?

Figyelt kérdés

Ovin kívül, de az ovis társakat (is) meghívni


És ha igen ezt hol és hogy bonyolítjátok le?


2022. aug. 24. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált gyerekem van, egy buliba se hívták, és ő sem akart egy gyereket se meghívni. Igaz, az ő szülinapja nyáron van. Egyébként két kis barátja volt az oviban, most megy suliba.

Testvére most kezdi az ovit, kíváncsi leszek.

2022. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Oviban még nem volt jellemző, csak az utolsó évben. Akkor általában játszóházban tartották a szülők (mi is). Most a suliban már sokal inkább szokás. Nálunk most lett az osztályban sok gyerek 10 éves, így idén sok buli volt. Változó, hol tartották, mi otthon, medencézve, trambulinozva, volt egyész napos tóparton, volt gamer szülinap, volt tematikus, rendezvényházban.Ezeken általában 13-14 gyerek volt, az ovison 7-8 gyereknél azért nem volt több.
2022. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk voltak már oviban is. Volt aki a saját otthonába rendezte, volt aki játszóházba. Én egy magánovit béreltem ki, úgyhogy óvónénit is kértem aki csinált programokat a gyerekeknek és foglalkozott velük.
2022. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szokás. Drága, de nagy élmény. Az enyémnek 6 évesen lesz először. Régebben is voltunk másén, de kb 5-6 évesen értik meg a buli lényegét.
2022. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk az oviba szokás bevinni tortát, ennyi szerintem elég az ovis társakból. Szülinapi bulira a rokonok jönnek.
2022. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Szerencsére nem
2022. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nálunk igen, minden barátkozós kisgyereknek tartanak szülinapi bulit.
2022. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!