Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Köztetek is nagy a...

Anyukák! Köztetek is nagy a szerelem a kisfiatokkal?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves. Imádom és ő is engem! Puszilgat, ölelget, simiz. Meg persze én is őt:) Úgy érzem, ennél jobban nem lehet szeretni valakit, mindenemet odaadnám érte. Egyszerűen szerelmes vagyok belé:) És bárki megprobálná bántani, azt agyonverném:) Mondta is apukájának, hogy anyát veszi el feleségül. És nem tudunk egymás nélkül létezni:) Akit még nagyon imád, az anyukám. Köztük is nagy a szerelem. Eddig nem értettem, de már tudom, hogy milyen az a híres amya-fia kapcsolat:) Remélem később is megmaradunk ilyennek.

2022. aug. 25. 20:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mi a kérdésed, hogy más is szereti-e a fiát, vagy csak te?

Igen, szeretem én is, de a páromba vagyok szerelmes. A gyerek részéről még oké lesz majd az ödipusz-komplexus, de a szülő részéről súlyos a fogalomzavar, ha nem sikerült.

2022. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod, hogy milyen a jó anya-fia kapcsolat. Majd, ha felnő.

Beteges ez a szerelmes érzés. Más is szereti a gyerekét, de tudja helyén kezelni.

2022. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden normális szülő imádja a gyerekét és tűzbe menne érte, de nekem te fura vagy.... szerelmes? Oké értem, oda vagy érte én is az enyémért, de a férjem a szerelmem. Kicsit gázos vagy fogalmazásod alapján, bocsi.
2022. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindennél jobban szeretem a gyermekemet, szerintem az a normális ha egy szülő így érez, de a hátamon felall a szőr, ha ezt hallom, hogy egy szülő szerelmes a gyerekebe... Nekem ez annyira abúzívan hangzik... Persze nem vagyunk ugyanolyanok...
2022. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Enyém egyáltalán nem bujos, sose ölel meg vagy ad puszit. Ha én (vagy más felnőtt) adok puszit azt mondja fujj és letorli. Mégis nagyon szeretem őt, annak nem feltétele hogy bujos legyen a gyerek szerintem.
2022. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogom megérteni mikor valaki szerelmemnek hívja a gyerekét. 🤨 Meg úgy beszél a gyerekéhez füzödő kapcsolatáról mint egy szerelmes kapcsolatról.

Ez beteges.


Én a férjembe vagyok szerelmes! A gyerekeimet pedig a legmélyebb szeretetemmel szeretem.

2022. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Majd ha ovis lesz megtanultok egymás nélkül létezni. Megnehezíted a helyzetét ezzel a nevetséges és beteges viselkedéseddel.
2022. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez a "szerelmem" nekem is sok.

Nagyon szeretem a kisfiamat is. A gyerekeimért megtennék bármit.

De a szerelem egy más fajta érzés mint ez a szeretet amit a fiam iránt érzek.

A szerelem ennél összetettebb dolog (szexuális vonzalom van benne stb)

Szóval a fogalmak szerintem kicsit kavarognak benned. Nem voltál még szerelmes?

2022. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem szerelem kedves kérdező, hanem majomszeretet...
2022. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Én nem szeretem .
2022. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!