Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire visel meg egy 10...

Mennyire visel meg egy 10 éves kislányt, ha osztott elhelyezés esetén nagy különbség van a két szülője anyagi helyzete között?

Figyelt kérdés
Mennyire tudja feldolgozni ezeket a váltásokat. Mennyi idő amíg elmúlik a hiszti és a bezzeg anyánál korszak? Apuka és annak csaladja megél, de nem fényűzően, anyuka mostani párja pénzes és jelenleg a hódításra koncentrálva mindent megad a lánynak.
2022. szept. 4. 16:38
 1/9 A kérdező kommentje:
2 hetes váltásban van.
2022. szept. 4. 16:39
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Már a váltás is borzalom. Pedig az én szüleim nem balhéztak, nem beszéltek egymásról rosszat nekem, szerettek. Szerencsés vagyok, hogy amikor elmondtam, nekem ez mennyire nem jó, képesek voltak leülni és változtatni.
2022. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan változtassunk, ha a másik fél nem akar, mert nem lenne magára és a párjára ideje vagy megszólnák, hogy nem nála van a gyerek?
2022. szept. 4. 17:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt gond, mert kb egy szinten volt a két fél. A kislány már ebben nőtt fel, fél éves korától így van az elhelyezés.
2022. szept. 4. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"anyuka mostani párja pénzes és jelenleg a hódításra koncentrálva mindent megad a lánynak"

Ezt anyukának kell kezelnie, azaz az ajándékozási rohamot vissza kell fogni. Nem a másik szülő anyagi helyzete miatt hanem azért, hogy ne szokjon hozzá a gyerek, hogy pénzért kilóra megvehetik a szeretetét.

2022. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Az viseli meg, hogy ide-oda rángatják, nem az, hogy eltérő a két szülő anyagi helyzete.
2022. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Eddig nem voltak ilyen hisztijei, nem sírt és verte magát a földhöz, hogy bezzeg anyáék megvennék...

Ezzel nem tudunk mihez kezdeni. Néhány nap után csitul, elmúlik, majd a következő alkalommal megint ez megy. Most úgy viselkedik mint egy dackorszakos 3 éves.

2022. szept. 4. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Ebben az egészben az a borzasztó,hogy a szegény gyerek azt sem tudja hol az otthona. Nem szabadna váltott felügyeletet megítélni, tönkre megy bele a gyerek. Valószínű ez a lelki állapot csattanó most. Minél jobban közelít a kamaszkor, egyre rosszabb lesz.
2022. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért a váltáson rugóztok, amikor a kérdező leirta, hogy féléves kora óta így van, és eddig ezzel nem volt gond, feltehetően most sem ez a baj.
2022. szept. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!