Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves kisfiatoknak vennétek...

3-4 éves kisfiatoknak vennétek gokartot/quadot?

Figyelt kérdés
Én mondjuk a gokartot jobban preferálnám, mert egyrészt ez sport, másrészt a benzin nagyon drága... Szívesen vennék, ha játszana vele.

2022. okt. 8. 16:53
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
77%
Fenét.
2022. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
15%
Alap a kiskrapeknak a krosszmotor. Ha betölti a 6ot, akkor pedig viszem majd ökölvívásra. Nem akarom, hogy olyan legyen mint mai generáció. Lassan már menstruálnak a fiúk....
2022. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem


Kicsi még


3 évesen sok gyerek a biciklis közlekedéssel is hadilábon áll.


Nem a 2 kerékkel való problèmàra utalok..

5 évesen talán engedem az enyémmel.. de iskolás kor előtt tuti nem kap sajátot

2022. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2022. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Mi vettünk, és nem bántuk meg :)
2022. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
Igen
2022. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

Elektromos quadot kapott a lányom a 3. szülinapjára.Nagyon szereti. A mai napig használja 6 éves. Igaz már alig megy alatta 😅

Most a fiam 2,5 karácsonyra fog ezt kapni

2022. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
31%
Szia! Nekem ebben van tapasztalatom hisz én is ott körül már szerettem volna quadot, viszont a szüleim nem engedték mivel veszélyes, így kb. 10 éves koromban kaptam egy 150 cm³-t. Max 6 évesen egy 50 cm³ crossmotort ajánlanék mivel ott megtanulja a motorozás alapját már kicsiként.
2022. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Derjaderja ***** válasza:
37%

Nem vennék, semmi értelme egy mindennapi lakókörnyezetben (utcák, játszótér, erdő), illetve egy ekkora gyereknek nem ezt a mozgást kell még tanulnia. Plusz egy ilyen tipikus felvágós dolognak tartom.

Unokatesóm 3 lánya motorversenyző, de ők szakemberhez járnak edzésre, versenyekre. Az is más, bár az se 3 éveseknek van.

2022. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%

"nem ezt a mozgást kell még tanulnia."

Szem, kéz, láb koordinációt?

Pedig igen hasznos ám.

Na meg ugyan úgy figyelni kell a környezetre stb.


Nálunk pl az udvaron a kocsibeálló gyakorolt először. Nem mindenki lakik panelban h csak utcán játszón erdőben mehessen

2022. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!