Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy a kisfiam...

Normális, hogy a kisfiam herezacskója akkora, mint a férjemé?

Figyelt kérdés
2 hónapos kisfiam zacsija olyan nagy, mint apukájé. Normális ez? Születésétől fogva ilyen.

2022. okt. 13. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Persze, jelezték volna a kórházban, ha bármi gond van!

Gondolom a férjed nem tyúktojás méretű herékkel rendelkezik, hanem inkább neki kisebb méretű...

2022. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Az durva lehet 🤣 férjednek kicsi akkor. De nagyon.
2022. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
A babáknak tipikusan a fejtérfogata aránytalanul nagy (a törzséhez képest), valamint lányoknál a szeméremajkak sok esetben (nem mindnél), fiú babáknál a herezacskó (ha nem is mindnél). Gondolj bele, intenzív növésben vannak a babák, kisgyermekek, és ha a hajlatnál nem volna aránytalanul nagy méretük, akkor hogyan tudna nyúlni, idomulni a törzséhez a hajlat rész, lágyék rész, ahogy fejlődik a testük...?
2022. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Én hallottam olyanról, hogy egy csecsemőnek már szőrös volt a herezacsija és tök nagyra nőtt a pénisze is, főleg csecsemőhöz képest, tényleg kb felnőtt férfi dimenziókkal élt. Ott hererák volt a dolog mögött.

Szerintem ha aggódsz, akkor mindig érdemes megmutatni a dolgot a gyerekorvosnak. Szerintem nincs hülye kérdés, max megnyugtat, hogy minden rendben a picivel. Ha meg aggasztó a dolog, akkor jobb, ha rákérdezel és kivizsgálják.

2022. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nekem is nagyobb volt kisgyerekkoromban, és nem lett semmi probléma belőle.

Van ilyen, szerintem nem annyira különleges ez, nem kell aggódni miatt.

2022. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy nagy a herezacskoja.Tele van olyan nedvekkel,amik védik és táplálják a kis here golyoit.Ahogy idosodni fog beall majd az eredeti nagysagra.
2022. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!