Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baja lehet-e attól a gyerekemn...

Baja lehet-e attól a gyerekemnek, ha együtt alszok vele, ha dohányos vagyok?

Figyelt kérdés
Természetesen mindig kimegyek cigizni az erkélyre, sosem bent szívom.
2022. nov. 5. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Minél kisebb, annál inkább.

A dohányosok co-t is lélegeznek ki, nem csak co2-t, ami veszélyes. (Nagyon egyszerű eszközzel mérhető mértékben)

A ruhádra, hajadra, bőrödre tapadò ègèstermékek is veszélyesek a gyerekre.

2022. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Csecsemovel tilos de en idősebb gyermekkel sem tennem. Emelkedik a bolcsohalak esélye is. Az hogy kimesz semmit nem jelent. Ha minden nap megmosod a hajad (húzod be vele) az sem eleg. Parolog ki a borodbol, a szadbol. :( Asztam esélyét emeli. Le kene szokni. Annyi e-cigi van most mar manapsag.
2022. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
22%
Csak ha alvás közben kigyullad a ház.
2022. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Asztma*
2022. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem alszol vele, akkor is sokat ártasz neki a dohányzásoddal.
2022. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Manapság már annyira életképtelenek a gyerekek, hogy attól is bajuk lesz ha terhesen kolbászt eszel meg szénsavas vizet iszol, úgyhogy valószínű ebbe is belehalna. Inkább ne is érintkezz vele sehol, még csak egy helyiségben se tartózkodjatok egy időben. Az a biztos. Nehogy baja legyen.
2022. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pretorius25 válasza:
82%

Szokjál le a cigiről!

Jót teszel a gyerekeddel,

Jót teszel önmagaddal,

Jót teszel a pénztárcáddal!

2022. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Igazából dohányosként a ruha, haj, bőr által kiteszed a passzív dohányzásnak. Nap közben is. (bár az dicséretes, hogy kivonulsz cigizni, de ezzel sem tudod 0-ra redukálni a károsító hatásokat)
2022. nov. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pretorius25 válasza:
81%
Legyen annyi akaraterő szerintem, hogy az ember leszokik a cigiről a gyereke egészsége érdekében! Ha már a saját egészsége, pénztárcája nem izgatja...
2022. nov. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudod mindentől megvédeni, buborékba zárni. (tudom ettől pont megtudnád) Az utcán amit beszívtok se egészséges, az ételek se stb

Le leszek pontozva, de a sok nem dohányzó után megírom dohányzóként, hogy makkegészséges a lányom, aki épp mellettem alszik

2022. nov. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!