Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 eves a lanyom , mostanaban...

7 eves a lanyom , mostanaban azt vettem eszre , mindig piszkal valami, ugy ertem a kezevel mindig kell csinalnia valamit, vagy a gombjat, vagy a cippzart piszkalja. Mitol lehet ?

Figyelt kérdés

Mar 4 eve iskolas ( kulfoldon lakunk ), ugyhogy nem most kezdte, semmi mas stressz nincs, ez olyan kenyszeresnek tunik.

Foleg akkor veszem eszre ha megyunk az utcan, mindig babral valamit a kezevel. Otthon ugye elfoglalja magat, nem csinalja.


2022. nov. 11. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
rossz szokás
2022. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás? Nem félős emberek között?
2022. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem igazan, mindig is kicsit szereny, felos volt, de nem durva szinten, csak olyan akinek kell ido feloldodni. Ezt most nemreg ota csinalja. Azt sem tudom, hogy kezeljem.
2022. nov. 11. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint te. Szorong.
2022. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
2-es vagyok. Szerintem ez szorongás lesz, attól hogy kívülről csak gyengén látszik belül ez lehet erősebb, csak nyilván próbálja kontrollálni. Beszélgess vele sokat.
2022. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szorongás, stressz.
2022. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!