Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 évesnek járműves mese?

2,5 évesnek járműves mese?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiamnak szeretnék járművekről szóló rövid meséskönyvet, de csak 3 éves kortól találok hosszabbakat amiket kizárt, hogy végighallgatna. Esetleg ismertek ilyet? Egyenlőre ezeket néztem ki:

Szép álmokat viharkocsik

Jó éjszakát, építs tovább!

Ha ismeritek véleményezhetnétek is! :) A ti 2,5 évesetek milyen meséket szeret és milyen hosszút?

Minden választ köszönök.



2022. nov. 20. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam Thomas a gőzmozdony fan :)

Nagyon sok köny megvan már.

2022. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A két unokám imádja a járműves meséket, de leginkább úgy, hogy a pár sort elolvassuk, egyébként pedig a képekről beszélgetünk. 2,5 évesnek még a történet nem igazán szükséges, egészen egyszerű, egylépéses sztoriknak is örülnek. Én ezeket fejből mesélem, tucatjával találom ki képről vagy elalvás előtt a sötétben. Imádják :)
2022. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Boribon autózik is jó.
2022. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Boribon utazik c. könyvben sokféle jármű van, és kifejezetten kevés a szöveg oldalanként.
2022. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tetszik neki a Boribon. Olyanra gondolok amiben a járművek a szereplők.
2022. nov. 20. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én traktorom (+ ilyen jellegű kihajtogatós könyvek)

Kisfiam is 2,5, imádja ezeket. Van kukásautós, mentős...

2022. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell egyébként feltétlenül felolvasni a szöveget, le lehet neki egyszerűsíteni úgy, hogy emészthető tartalmú és hosszúságú legyen. Nálunk is 3+ éveseknek ajánlott könyvek a favoritok. (6os voltam)
2022. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!