Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 15 hós babám szájfertőzést...

A 15 hós babám szájfertőzést kapott,kinek meddig tartott a fájdalom?Voltunk kórházban is de inni még mindig nem akar enni is nagyon nehezen csak pudingokat !7.napja tart!

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 20:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Tápszert viszont issza!
2022. dec. 30. 20:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 3 napig tartott.

Üvöltött amikor etetni akartam vagy inni kellett.

Fecskendővel itattam.

Az orvosunk cataflam cseppet írt fel,ami enyhítette a fájdalmat.

Torokfájásra is ezt ajánlja mindig sőt a fülgyulladásra is.

Napi 3x adtam neki. Leginkább étkezések előtt.

Ne erőltesd most az ételt. A puding jó.

Ha nem javul a helyedben kipróbálnám a cataflam cseppet.

2022. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Szedjük a cataflamot,nem értem ezt,8 napja tart és semmi változás!
2022. dec. 31. 07:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaméz 2 nap alatt megoldaná. Alig lehet kapni de valamelyik gyogyszertár még árulja.
2022. dec. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém.

Én tavaly nyáron voltam a lányommal (4 éves volt) afta miatt. Minket addig nem engedtek haza míg nem evett és ivott. És a vizelete is rendben nem lett.

Nálunk az ecsetelő segített a legtöbbet. Evés előtt kb fél órával érdemes bekenni, hogy ne érezze a keserű ízt.

2022. dec. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És nálatok meddig tartott?Minket azért engedtek haza mert azelőtt nap kapott infúziót és utána evett ivott!De mindig csak infúzió után evett meg ivott!Már nagyon kivagyok és nem látom a végét😔
2022. dec. 31. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Kb 3 napig alig evett, a negyedik napon utalták be infúzióra a kórházba. Ott 3 és fél napot töltöttünk.

Szóval kb 7 nap volt.

Utána még egy hetet itthon volt.

Amire figyeltünk: külön evőeszköz, pohár. Az óvodában is. És a vitaminok.

Lekopogom, így egy éve nem volt neki.

2022. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom így akkor,hogy meddig tart nálunk😔😔A tápszert legalább issza
2022. dec. 31. 10:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!