Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereked hány éves koráig...

Gyereked hány éves koráig ültetted bevásárlókocsiba/biciklis gyerekülésbe?

Figyelt kérdés

Betartottad a bevásárlókocsinál a 15 kg határt? Hány éves volt, amikor utoljára ültetted bele? (Főleg azok vàlasza érdekel, akiknek ez volt a megmentő, így tudták normálisan vásárolni, ha a gyerek bent ült nyugodtan)


Illetve biciklis gyerekülésbe hány éves korig/hány kg-ig érdemes? Mikortól nehéz már menni így vele?


2023. jan. 7. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kosárba még néha berakom, áprilisban lesz 4 és 19 kg, de lassan nem tudom felemelni😁
2023. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most 3 éves és kb 16 kg, még beültetjük, de már nehéz kiszedni. Nekünk azok az autó alakú bevásárlókocsik a megmentőink, de az ugye nincs mindenhol sajnos.
2023. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom már. Amíg belefért.
2023. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 éves 11 kg. Amíg bele tudom rakni a kocsiba, addig bele fogom. Jobb úgy vásárolni, ő is szereti mert jobban lát. A legjobban viszont a pici gyerek bevásárló kocsikat szereti tolni, ezeket a színeseket, ahol van olyan ott tol egyet ő is mellettem.
2023. jan. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Bevásárlókocsiba 3-4 éves korig, de csak ha akarták, mert nem szedték szét a boltot soha, szerencsénk volt velük. A súlyt nem figyeltük igazán. A biciklisülésbe meg nem addig tettem, amíg elbírtam, hanem amíg nem tanult meg végre biciklizni :) Ez olyan 5-6 éves koruk körül volt. Dög nehezek voltak, de Szergej faca gyerek, elbírta :D
2023. jan. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 kilót nem teljesen tartottuk be. 4 évesen még simán beleraktuk, 16-17 kg lehetett kb ekkor. Nagyon szeretett ülni benne. 5 éves, már most nem ültetjük bele, de magas is, bele sem férne szerintem.
2023. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21-2kg a lányom, de még néha beleteszem. Vékony, így belefér. Bár szerintem nem kényelmes neki, de ha akar akkor beleülhet. Biciklisülésbe biztos, hogy nem tenném, azért az nem vicc, ha letörik.
2023. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!