Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért utálta meg a fürdést?

Miért utálta meg a fürdést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom mi tudom mi történt a kislányommal. Egyszer csak elkezdte, hogy nem akar leülni a kádban. Ha nagy nehezen sikerült rávenni, hogy üljön le, sírt. Most már eljutottunk odáig, ha végig csorog a víz rajta üvölt. Ma már csak attól is sírt, hogy engedtük a vizet.

Semmi komolyabb dolog nem történt vele. Nem csúszott el, nem merült el.

Mi történhetett?

16 hónapos

Köszönöm


2023. jan. 8. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is volt ilyen korszak, elmúlt egy idő után. Nem történt semmi olyan, egyszerűen egy ideig nem szerette. 🤷🏼‍♀️
2023. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon sok helyről hallottam már ezt. Egy hosszútavú megoldás az úszás. Ha van lehetőségeket babaúszásra menni menjetek. Az úszás hosszútavon is nagyon hasznos, minél hamarabb kezdjen el (ez csak egy javaslat). Ha játékot, pozitivumot kötnek a vízhez, a fürdéshez akkor hamarabb győzi le ezt a problémát. Egyébként lehet próbalkozni még olyan jatekokkal fürdéshez, amit nagyon szerert, jutalmazni ha sikerül. Vagy ha esetleg ketten fürdenétek és te is ott vagy lája, hogy nincs ebben semmi rossz, játszasz vele, vagy csak melletted játszik miközben fürdesz kezdetben. Én ezek mellett még mindig a legjobbnak (hosszútavon is) a babaúszást (ha van a környéketeken ilyenehetőség) elkezdését latom.
2023. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is volt ugyanez. Aztán abbahagyta, nem kell vele foglalkozni. Később vittük úszni és a hajmosasnal abbahagyta a hisztit, viszont úszni nem tanult meg 1 év alatt sem.
2023. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Pár hetes hiszti.
2023. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Akkor várunk!

2023. jan. 9. 08:50

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!