Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 26 hónapos, még...

Kisfiam 26 hónapos, még kiságyban alszik. Mikor vegyek neki gyerekheverőt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom idén nyáron,2,5 évesen kapott új ágyat.Én előtte nem éreztem elég "nagynak" hozzá,eleve össze-vissza alszik... Pedig itt is olyan sokszor olvasom,hogy 13,meg 15 hónaposan rendes ágyon alszanak,mert már "nem akart a rácsos ágyban aludni" és "ő kérte a heverőt" stb.Nekem ez még korai lett volna.

Amúgy a kérdésedre válaszolva,amikor TI úgy érzitek,hogy eljött az ideje.Nyugi,nem vagytok lemaradva semmiről! ;)

2010. okt. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ha szeret még benne aludni, akkor hadd aludjon benne. Van kivehető két rács belőle? Mert akkor ki tud szállni egyedül is belőle.


Én egyike vagyok azon anyukáknak, akinek a gyereke nem maradt meg soha a rácsos ágyban, onnantól kezdve, hogy fel tudott benne állni. :(( Így 15 hónaposan kapott "rendes" leesésgátlós kiságyat,azóta azon alszik. Ha nem sírt volna benne állandóan, még abban aludna. Most 22 hónapos.

2010. okt. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elvan benne ráérsz még venni.
2010. okt. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
asszem én 5 éves koromig a rácsosban aludtam. egy idő után persze ki-be tudtam mászkálni :D
2010. okt. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 26hós fiam is a rácsos ágyban alszik,szereti.Nem tervezem átszoktatni egyenlöre.Jót alszik benne.
2010. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!