Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az ovis ballagás (kb május)...

Az ovis ballagás (kb május) után azért járhat még oviba augusztus végéig a gyerekem?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Járhat, amíg az óvoda nyitva van.
2023. jan. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Ugyeletben igen.


A fiam augusztus utolsó hetében baratkozott össze az osszevontcsoport miatt egy kislánnyal. Pénteken szomorúan mondta h többet nem találkoznak mert hétfőn megy suliba a lány. Kicsit meglepődtem, hogy átmenet nincs, de rájöttem h mi sem fogjuk tudni hová tenni szóval az ovit úgyis szereti.

2023. jan. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Igen, én lányom is járt, mert abban az évben pont úgy volt az ovi zárás, hogy június végétől július végéig. Augusztusban járt még oviba (más is járt a csoportból, aki szintén suliba jött szeptembertől).

Mondjuk az utolsó hétre én azért szabit vettem ki, hogy mégse úgy essen be az oviból az iskolába.

2023. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Itt nálunk nem engedik (Nyíregyháza).
2023. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
A nevelési év augusztus 31-ig tart, így járhat az elballagó gyerek is oviba nyáron, de azért augusztus utolsó pár napját érdemes úgy időzíteni, hogy ne az oviból menjen suliba. Persze az sem tragédia, de mégis egy életszakasz lezárul, annak legyen megadva a módja.
2023. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Ovitól függ de én nem vinném már mert a ballagás lezárása az ovinak. Akkor már az iskolára kell hangolódnia.
2023. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Májustól szeptemberig nem vinnéd? :D
2023. febr. 1. 08:20
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Képzeld nem vittem.

Nyáron ment táborokba, májusban meg mellettem volt az irodában. Az ovi csak május végéig fogadta azt aki elballagott.

2023. febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!