Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy mást is egyen?

Mit tegyek, hogy mást is egyen?

Figyelt kérdés
5 éves fiam csak rántott húst rizzsel és fasírtot hajlandó csak enni. Gyümölcsök közül csak banánt. Zöldségek közül semmit. Nem ártalmas az egészségére, hogy sok húst eszik. Reggelire is szíve szerint azt enné.
2023. febr. 12. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Legyen előtte más is. Nem kell feltétlen megenni, csak legyen ott a tányéron. Lehet, hogy 10 aljalom kell, lehet, hogy 100. A lwnyeg, hogy legyen lehetősége eldönteni, hogy megkóstolja-e, és ha igen, mennyit eszik belőle.
2023. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Vegetáriánusként kell nevelni ezentúl és megoldodik a probléma.
2023. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ti mit esztek? Oviban se eszi meg a kaját?
2023. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Az én 4.5 évesem semmi zöldséget és gyümölcsöt nem eszik meg. Húst se eszik. Fényevő. Remélem, hogy majd változik. Mindig főzök itthon és mi mindent eszünk, de ő meg se kóstolja. Nem stresszelek rajta, az ovisok közül sokan ilyenek a csoportjában.
2023. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Trükközni szoktam, pl a fasírtba rakok egy kis brokkolit. Rakott ételeket csinálok, ahol elrejtek egy kis zöldséget. Mondjuk nálunk még csak 3 éves a kis válogatós, vele ez simán működik. Nyersen mondjuk kb nem eszik zöldséget, legfeljebb gyümölcsöt.
2023. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Nálam relatív jó evő, de folyton váltogatja az aktuális kedvenceket. Most éppen húsleves, pörkölt, husis tészták. Ha eldugom a nem szeretem kajákat ezekben, akkor jól működik.


De ha épp semmit nem hajlandó megenni, akkor sem izgulok, majd megkóstolja. Közel két évtizedig szaftevő voltam, meg mindenfajta finnyám volt, aztán kinőttem.

2023. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

az enyém mákostésztát, spagettit, zöldborsófőzeléket és húslevest eszik.

ja meg virslit :D

2023. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk 3 évesen volt jó fél év mikor húst, hússal evett.Most a zöldséget, zöldséggel és csak csirkehússal a menő.😁Bízz benne hogy kinövi
2023. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bízok benne, hogy idővel változni fog.
2023. febr. 12. 19:54
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Felvágok vékony szeletekre répát,almát, kirakok mellé diót, mandulát, szőlőt, aztán közlöm,hogy ebből csipegessen,mert nincs más nass. Leteszem egy tálcán oda ahol játszik. Néhány óra alatt mindig elfogy.
2023. febr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!