Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Velem van a gond, ha felfordul...

Velem van a gond, ha felfordul a gyomrom amikor azt látom hogy a szülő szájon csókolja a gyermekét?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 22:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

Nem.

Undorító, egészségtelen. Az összes bacit áttolja a gyerekbe.

A gyerek védtelen, nem tud védekezni. Valójában szexuális abúzus.

2023. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem csak gusztus meg hozzáállás kérdése..

Én pl nem szoktam szájon puszilgatni a gyerekeimet, mégis az egyik mindig a számra akar puszit adni, míg a másik meg sose.

2023. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%

2-es!

A te feladatod, hogy megtanítsd: tilos.

2023. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Azt nem mondtam, hogy meg is engedem neki, csak azt, hogy ő azt akarja. De akkor inkább módosítom arra, hogy akarNA.
2023. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
10%

Ezt miért kell havonta megkérdezni?

Az a gyerek, akit nem csókolnak meg egészen fiatalon, lehetőleg többen is - valószínűleg betegeskedni fog, sokáig.

Már elírtam a múltkor is, hogy miért.


Más: a németek megállapították, hogy a steril körülmények között tartott gyerekeknek kb. 1 kg koszt kellene fogyasztaniuk évente.

2023. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Hol láttok ti állandóan ilyeneket? Mert én még talán sose láttam.

Nálunk valóban nem szokás, de vannak kultúrák, ahol igen. Nem gusztustalan, pláne nem tilos, csak nálunk szokatlan.

2023. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is. Nyugi.
2023. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Én, ha puszit kérek a 3 éves kisfiamtól, szájra adja/adná. El szoktam fordítani a fejem, hogy az arcomra kapjam. Na de, végülis mi nem vagyunk prűdök, ugye apukával szájrapuszi van,akármikor, gyerek előtt is. Ezt látja legtöbbször. Számomra nem udnorító
2023. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Még egyszer: EGÉSZSÉGTELEN dolog, ha sose csókolják meg a gyereket.

Le lehet pontozni, akkor is az!

Büntetni kéne azt a szülőt, aki ilyennek teszi ki a gyerekét, mert a szegény gyerek sokat fog szenvedni!

Hála istennek, ha a szülők csinálják, nagyjából az is elég szokott lenni, és azért az olyan anyuka rettenetesen ritka, aki sose ér a gyerekéhez.

2023. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

#5 és #9

mi ez a baromság? A gyerek baktériumflórája már a hüvelyi szülés alatt rárakódik vagy és az anyatejből is folyamatosan kapja a jóindulatú bacikat. És igen, nem gond, ha nem sterilen neveled a gyereket, de igenis gusztustalan a száját csókolgatni.


Nekem is akarta a 2 éves lányom csókolgatni a számat, de mondtam neki, hogy csak az arcomat szabad, mert a számat csak apa csókolhatja. Ennyi, nem kell tovább magyarázkodni, ezt meg is értette, azóta nem próbálkozik.

2023. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!