Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek nem volt túl kedves a...

Akinek nem volt túl kedves a gyereke 4 év körül, milyen lett ahogy nőtt?

Figyelt kérdés

Ritkán van jó napja, olyankor bűbáj, de ez havonta max 1 nap, néha szeretget meg megölel.

Nagyobb részben csapkod, mar nem vészesen, de olyan mint egy pukkancs.

Hiába mondtam én szépen, hogy fáj stb, stb nem érdekelte.

Mikor szoptattam pár hónaposan is el kellett tartanom, hogy ne tudjon belém marni, ok ez nem szándékos mozgás volt akkor, de 3.gyerekem, és a családban is sok gyerek van, de ilyen közelharcot sehol nem láttam, vagy tapasztaltam.

A koraiban annyi volt a válasz hogy vehemens.

Akinek hasonló habitusú gyereke volt, van javul ez?



2023. márc. 2. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
#vemhesség? Hát ez tényleg durva 🤣
2023. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elírtam😂😂😂😂
2023. márc. 2. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
4 évesen már nem kellene így viselkednie. Nem érte valami trauma? Testvér féltékenység, vàlàs, új pasi az életedben, neked vagy az apukának munkahelyi stressz, oviban kiközösítés vagy bármi egyéb?? Vagy csak szimplán ő a legkisebb gyerek és el lett kapatva? Valami oka van, hogy agresszív.
2023. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Autizmus jele is lehet
2023. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Testvérei felnőttek, a nagy lanyommal is nagyon durva, mint ha élvezné, hogy ezzel bántja.

28 éve vagyunk az apjával, nincs stresz.

Sokszor azt érzem, hogy direktbe akar idegesíteni.

Van órája ilyenkor, beviszem a szobájába kb 5 percre, ha csörög megbeszéljük, hogy minden rendben van e lenyugodott e.

Van hogy folytatja hiába, volt bent.

2023. márc. 2. 21:41
 6/6 A kérdező kommentje:
És mint mondtam ez nem most kezdődött, azt hittem ahogy nő elhagyja ezeket a dolgokat, de egyre rosszabb.
2023. márc. 2. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!