Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Heim Pál kórház (orr)mandula...

Heim Pál kórház (orr)mandula műtéttel kapcsolatban friss tapasztalat ? Mikor halasztanak műtétet ?

Figyelt kérdés

Lányomnak orrmandula műtétje lesz és természetesen aggódom mindenért.. Augusztus óta köhög a lecsorgó váladék miatt változó intenzitással és tartok tőle, hogy emiatt nem műtik meg mikor épp ez is az egyik oka a beavatkozásnak(emellett gyakran jelentkező középfülgyulladás, ami legtöbb esetben halláscsökkenéssel jár). Maga a műtét miatt is izgulok, igyekszem kezelni és lányomnak úgymond ezt nem mutatni..

Azt mondták legutóbb, hogy egy éjszakát bent kell, majd tölteni viszont nekem csak széket tudnak biztosítani. Ezt ki hogyan oldotta meg ?

Köszönöm a válaszokat!



2023. márc. 13. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

"Azt mondták legutóbb, hogy egy éjszakát bent kell, majd tölteni viszont nekem csak széket tudnak biztosítani. Ezt ki hogyan oldotta meg ?"


Ülsz a széken. Nem bonyolult. Egy éjszakát simán ki lehet bírni ülve. De lefekhetsz a padlóra is, ha nagyon nem bírod vagy simán haza mész.

2023. márc. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Ki bir ki kisszeken egy orat? En gerincsérves vagyok,illetve dagad a labam 30/40perc ules allastol is. Biztos nem birnek 2-3orat sem. Vagy befekszek az agyba vagy hazamegyek. Tudod ki fog ott ucsorogni. Ezek a noverek sem normalisak. Tobb helyen mar tabori agyak vannak, vagy kerj fizetos szobat.
2023. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül mi lett? Elhalasztották emiatt?
2023. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!