Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 27 hónapos kislányom mitől...

27 hónapos kislányom mitől változott meg ennyire? Miért zavarja a puszi, az ölelés, a gyengédség? Hiszen eddig állandóan összebújtunk, puszilgattam, dédelgettem és imádta.

Figyelt kérdés
Most meg eltolja a kezem, szinte hozzá sem lehet érni. És persze az apja a mindene, holott őt csak reggel-este 1-1 órára látja. Eléggé el vagyok szomorodva. Remélem szeret még engem is a kislányom. :- (
2010. okt. 6. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Történ valami változás? Testvér, bölcsi, vagy valami trauma a családban? Attól is lehet, így büntet valamiért, hogy pl. bölcsibe adtad.
2010. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Szombat délelőttönként megy bóbita oviba, s eddig nem járt sehova, ahol ott hagytam volna egyedül. De az is csak másfél óra.
2010. okt. 6. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem is valamiért pipa rád.... vissza kell nyerd a szeretét,mert ha igy hagyod nem lesz jó vége.
2010. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon érdekel, hogy mi lett a folytatás! Biztos vagyok benne, illetve remélem , hogy megoldódott a problémád és újra odavagytok egymásért. Olyan régen írtad, talán már nem is emlékszel.

Most pár napja nálunk is hasonló a helyzet. Csak az én kislányom 16 hónapos. Én megpróbálok továbbra is úgy viselkedni vele, mint azelőtt, de ez sokszor nehéz, mert rosszul esik. Te mit tettél?

2012. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!