Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól adnál kis müanyag...

Mikortól adnál kis müanyag tenisz szetett a gyerek kezébe?

Figyelt kérdés
Anyós a 20hónaposomnak vett hogy lehet tanítgatni már elhozza amikor legközlebb jön. szerencsére nem hozta el mivel úgy gondolta a "labda MÉG beférne a szájába". meg vett olyat hogy a karikát kell rádobni a rúdra. szerintem ezek még feleslegesek. járni se tud megbízhatóan. mozgásfejlődése kortársaihoz képest elmaradott volt 3-4hósan azóta is orvos javaslatára hordjuk tornára. kanállal evésbe kezd ügyesedni (két kanállal eszünk egyiket ő fogja másikat én). de az említett játékok szerintem 2éves kora előtt nem való. kinek mi a véleménye? mikortól adnátok ilyet a gyerekeiteknek?
2023. márc. 18. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Oda adnám mindkettőt a 20 honaposnak. Egy teniszlabda biztos nem fér bele a szájába, bakker a tiedbe se fér bele. A karikakkal se értem mi a gond. Kicsit tulliheged
2023. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Egyéves kortól. Kit érdekel, hogy még nem használná rendeltetésszerűen. Csak játék.

DE anyóst ha komolyan gondolja a tanítgatást, mármint úgy, hogy eredményt akar elérni a gyereknél, akkor finoman takarékra állítanám. Semmilyen tevékenység/sport sem erőltethető.

2023. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem csak labda hanem ütő is. és anyós teniszezni akarja tanítani.
2023. márc. 18. 17:30
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Na és konkrétan mi a baj az ütővel? Meg azzal, hogy anyós tanítani akarja teniszezni? Már azon a nyilvánvaló tényen kívül, hogy szívből utálod az anyóst
2023. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az,hogy az "udvarunk" betonos és a házba pedig nem lehet ezen kívűl pedig járás közbe sokszor elesik, így nem tartom biztonságosnak.
2023. márc. 18. 18:02
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy ekkora gyerek nyugodtan játszhat vele a lakásban is, nem tud nagy pusztítást csinálni. Ülve is tudtok vele játszani, nem kell igazi tenisz ütésekkel. Az udvaron meg ha már van, kellene olyan hely ahol tud játszani, később is. Nem csak betonos.
2023. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Csomagold vattába azt a gyereket. Semmi baja nem lesz attól, ha elesik.
2023. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nem a játékkal van bajod, hanem a kedves mamával....

Lányom most lesz 18hónapos. Hónapok óta játszik ilyenekkel 🤦‍♀️

2023. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, hogy nem a játékkal, hanem az anyóssal van baj. De jóket lehet játszani ennyi idősen is ezekkel a játékokkal. Vagy dobáljátok ti a karikát és a gyerek kacag rajta vagy megtanítjátok arra, hogy rá lehet húzkodni a rúdra a karikákat. Amik amúgy milyen szép színesek. Az ütőt is a kezébe lehet adni, foghatjátok együtt és a földre tett labdát lehet vele gurítani.
2023. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!