Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák mitől másztok a falra...

Anyukák mitől másztok a falra ami kiveri a biztosítékot nálatok mondjuk a gyerek miatt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor százszor elmondom valamire, hogy ne csinálja, és csak csinálja azért is. Na, akkor néha nagyon ki tudok akadni, nyilván ilyen a dackorszak, de elszáll néha az agyam.
2023. márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen elhiszem ilyen az élet ezzel jár
2023. márc. 19. 08:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem 2 dolog borít már "csak" ki. Az egyik, ha üvöltéssel kezdik a kommunikációt, miközben mindig mindent meg lehet beszélni, kompromisszumot tudunk kötni. A másik, ha az 5évesem bunkón beszél.
2023. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miket mond?
2023. márc. 19. 08:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem a gyerek fejlődési szempontból érthető, de felnőttként teljesen értelmetlen szituációk irritálnak. Pl meg akarja enni a játszótéri homokot, nem engedem, sikít, hagyom, hogy akkor kóstold meg b+, megeszi, és sírva fakad, hogy nem finom. Na ezek nagyon. Tudom, hogy normális, de irritál.
2023. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pl ha bunkó az öccsével, vagy ha megkérdezem a 12 évest miért csinált valamit csak bambul Rám holott nem hülye a gyerek egyátalan sőt..
2023. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3 éves a lányom, ami nagyon kiakaszt, hogy nagyon hangosan beszél, pedig a hallása rendben van. Korán reggel 6-kor átjön és úgy kelt hogy rámkiált ÉHES VAGYOK!

Jó ez főként csak a reggeli első fél órában idegesít. Meg az, hogy látja, hogy csinálom neki a tejet vagy a kakaót és közben folyamatosan mondja hogy TEJ TEJ TEJTEJ!!! KAKAÓ KAKAÓ KAKAÓ!!!

pedig gyönyörűen hatalmas szókincssel beszél, de ilyenkor visszamegy másfél éves szintre, és addig nem adok neki semmit, amíg szépen nem kéri... De ezt minden nap többször eljátssza. Na ezek idegesítenek nagyon. :d

2023. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megértem ez tényleg idegesítő tud lenni
2023. márc. 19. 09:07
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A nagynál (7 éves) az okoskodása és az, hogy alkalmi süket. Elmondok valamit neki 2x, semmi reakció, aztán persze harmadszorra már megemelem a hangom, akkor meg az van, hogy miért kiabálok. Nincs semmi baj a hallásával, csak nagyon szétszórt tud lenni.

A kicsinél (3 éves) talán a bogárfóbiája idegesít most, jön a jó idő, mennénk ki, de meglát egy muslicát és visít. Nem tudom, ez valami családi vonás nálunk, mert a nagyfiamnak is volt ilyen időszaka.

2023. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik (7 eves) azzal akaszt ki h folyton lehordja a kicsit (ha az rosszul tud valamit). A kicsi Nyilvan nem tud még hibatlanul szamolni meg betuket leirni 5 evesen, de erdekli a tema es probalkozik. Ha rosszul csinalja a teso rogton ledorongolja hogy az nem ugy van es minek mondja ha nem is tudja jol...

A masik amit utalok h folyton bele szolnak a felnottek beszelgetesebe.

2023. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!