Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MIlyen problémája lehet a...

MIlyen problémája lehet a gyereknek ha az utcán bepisil és nem tudom azonnal lecserélni?

Figyelt kérdés
2,8 éves kislányrol van szó,aki ha egyedül van szépen megy bilizni,de ha gyerekekkel játszik,akkor hiába szolitom meg fél óránkét,akkor is bepisil.
2010. okt. 7. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg megfázik vagy felfázik a nedves ruhában.
2010. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A játékra koncentrál erőteljesen, ami elvonja a figyelmét a pisilésről. Ez "baleset" simán, sztem.
2010. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megfázhat ilyen hűvös időben,de szerintem az is előfordulhat,hogy fertőzést kap.Van egy ismerősöm,ott már nagy a lány,6 éves.Sokszor annyira siet a pisiléssel,hogy még be sem fejezte,már felhúzza a bugyiját.És mondta a Mamája,hogy elég sokszor van vmilyen fertőzése a pangó vizelettől meg a pisis bugyitól.

De sztem egyszerűen megoldhatod:vigyél magaddal váltóruhát és akkor letudod cserélni rögtön.

Üdv!

2010. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!