Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért csinálja ezt a kisfiam?

Miért csinálja ezt a kisfiam?

Figyelt kérdés
Júliusban lesz 2,5 éves. Mostanában zavarja, ha mondjuk ülés közben felhúzódik a nadrág szára, vagy a pulcsija a kézen. Sokszor olyan hisztit levág emiatt, hogy csak nézek. Múltkor rövidnadrágot adtam rá, zavarta, hogy kint van a lába, próbálta lehúzni. Ezen is bemérgesedett. Miért csinálja ezt, miért zavarja? A lányom nem csinált ilyeneket, pedig ő még sokkal hisztisebb volt.

2023. máj. 25. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek a gyerekek.


Az én lassan 2 éves kisfiam is ezt csinálja mostanában, az unokatestvére is csinálta egy időbrn, aztán kinőtte.


Nem autista ettöl, ha erre gondolsz.

2023. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányod is nyilván kiakadt hasonló dolgokon, csak nem emlékszel. Normális. Ha nem tudod vele megbeszélni, hogy ezt nem kell lehúzni, akkor adj rá hosszút.

Ez amúgy pont az én lányomat is zavarta, pár nap után beletörődött.

2023. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam még az én nadrágomat is le akarta húzni mikor először terdnadrágot vettem. Nehezebben fogadja az új ruhákat is, először fék sem veszi. Hagyom hogy megeméssze, aztán másnap lehet felveszi. Ő is most 2,5 éves, nincs ezzel semmi gond.
2023. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt már hónapok óta csinálja. Amúgy nem gondoltam autizmusra, csak érdekelt mi állhat a háttérben. De ha ez normális, akkor oké.
2023. máj. 25. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeknek is van személyisége. Valamelyiket zavarja, valamelyiket nem. Unokatesóim közül az egyiket megeheti a kosz, egyáltalán nem zavarja. A kicsi ellenben egy kocka csoki után megy kezet mosni ha olyan lett a keze. Mi tesómmal ugyanez, én igényes vagyok a tisztaságra és a rendre, tesómat tuti egyszer egy szeméthalom aljáról fogjuk kiásni. Lányom is igazgatja a ruháját, sőt kifejezetten kényes arra ami rajta van.


Mindegyikünk jól funkcionáló személy.

2023. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez csak megbeszélés kérdése.

Nincs gyerekem, kutyákkal foglalkozom, nagy a különbség, de van egy kis összefüggés. 😂

Ha ez zavar, mondd neki hogy ne csinálja de meg tudja tanulni (mint kutyás tapasztalat mondom.)

2023. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok gyereknek furcsa, hosszú volt a tél, nagyon nem is emlékdzik hogy tavaly is rövidben volt.

Bölcsiben sokszor a szülőnek balhé van, így mondjuk tegye a szekrénybe, a nevelőnek nem csinálnak akkora balhét. 1-2 nap alatt megszokják

2023. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk kezd nyilni az értelme..? Sok troger kis buta gyereket semmi se zavar. A tiéd eljutott arra a szintre, hogy tudja hogy kell öltözni.

A masik dolog, a gyerekek konzervativak. Nehezen valtanak.

2023. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!