Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Eleven, szófogadatlan gyerekné...

Eleven, szófogadatlan gyereknél a több énidő segített valakinek már növelni a türelmét?

Figyelt kérdés

Azt hittem mindig türelmes anyuka leszek, de ez nem jött össze, a dackorszaknál végleg elvesztem. Majdnem 3 éves, de minden nap felülmúlja önmagát.😁 Az idegeim már nehezen bírják.


Tényleg segítene, ha összeszedném magam és elmennék kikapcsolódni néha (mert nem szoktam, csak gyerekkel és férjjel) vagy ez annyira nem válik be? Mit tapasztaltatok?



2023. máj. 25. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a munkahsly is eleg. Ott megnyugszom ,de hazajovok es sgy ora alatt annyira ki tud kesziteni, h sirok. Nyilvan jo feltoltodni,de ha otthon minden valtozatlan, igazabol elorebb nem vagy.
2023. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy a bébicsősz mennyire tudja jól kezelni a helyzetet. Ha pl apuka vigyáz a gyerekre, de neki sincs türelme, akkor még szarabbul fogod érezni magad a "kikapcsolódós" programon, mintha otthon lennél. Nekem ez a tapasztalatom. 🤣
2023. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az volt mindig a megváltás, amikor már semmi türelmem nem volt, hogy elmentek ottalvósra a mamához. Először másfél évesen egy éjszakára, az is már a kánaánnak hatott, később meg nyaranta 1-2 hétre mamánként. Olyan jó azokon a heteken megszabadulni az esti rutintól, még ha dolgozom is egyébként. :)
2023. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Addig jó amíg nem vagyok a gyerekkel! Amint hazaérek minden ugyanolyan
2023. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem heti két edzés helyredob.
2023. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Többemberes gyerek mellett nekem sokszorozza a türelmem. Amikor 0-24-ben vele vagyok, akkor lerágja a húst is a csontkaimról.
2023. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az segít, ha a gyereket berakom a fürdőbe, én meg pár méterre úgy, hogy ő ne lásson, de én lássam ülök és telefonozok. Ugyanez másik szobában. Amikor külön voltunk folyton aggódtam, hogy mi van vele, de ha egy légtérben vagyunk, csak nem szól hozzám, úgy ki tudok kapcsolni. Ugyanez beválik ha bezárkózol a fürdőbe vele, te a kádba, ő meg ki valami járókába játékkal.
2023. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinteséget!😉

Amikor elalszik szoktam énidőzni a telefonomon, éjszaka, de csak épp akkor érzek feltöltődést, reggelre ez elmúlik. Nagyon kevésszer hagytam eddig másra, mert én sem vagyok akkor nyugodt. Igazából a mamákra egyáltalán nem hallgat, rám még annyira sem. Az apjára igen viszonylag, de az egész napi gyerekhez könyörgés után könyöröghetek a férjemnek is, hogy könyörögjön most már ő a gyereknek... Plusz ha az apjára bízom olyan érzés, mintha egy kamaszra bíznám🙈, múltkor feladta rá a nadrágot bugyi nélkül...

2023. máj. 25. 22:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyavajgást nem bírom, azzal seccperc alatt kiidegel.
2023. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Este sokáig vagyok fent, az a nyugalom vagy ha óvodában vannak.
2023. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!