Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam Milán csak mese nézés...

Kisfiam Milán csak mese nézés közben hajlandó enni. Más is van így?

Figyelt kérdés
Tudom én rontottam el, de nagyon rossz evő volt, és ez nálunk bejött. Beviszem a nappaliba az etetőszéket és eszik.
2023. máj. 27. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha sok mesét fog nézni, pufi kisfiú lesz belőle.
2023. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

hat akkor most azonnal egybol befejezni. nagyon rossz szokas. pont ezt mondjak a felnotteknel is. nehez lesz vissza szokni , de hidd el sokszor mi szulok is tulzasba esunk evvel a jaj nem eszik a gyerek.

nem halt ehen sosem meg gyerek teli tanyer elott. egyutt egyetek. ha szepen fejlodik, nincs hianya tapanyagban szoval nem kell aggodnod


hany eves egyaltalan?


talan elrettent ha kicsit utanna olvasol mit muvel a tvzes a gyerekek agyaval plane 3 eves kor alatt. es nem, nem vagyok helikopter anya meg nem törekszem a tökeletessegre...de a tv-zes tenyleg nagyon karos

2023. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Kisfiam Milán....kamu. Ez a stílus rendszeresen ismétlődik és mindig kitaláció.
2023. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
de mmiert talal ki ilyen kamukat valaki? :-D
2023. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ismerek ilyet sokan csinálják ezt..
2023. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

Igen, én is csak így tudok enni.


45/F

2023. máj. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
A Milánoknak tilos. Csak a Kornél és András nevûek ehetnek a tévé elôtt.
2023. máj. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!