Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szúnyogok ellen hatásos...

Szúnyogok ellen hatásos kenőcs, spray?

Figyelt kérdés
Bevált módszert vagy sprayt keresek szúnyogok ellen kislányomnak (4éves) annyira szeretik csípkedni, de már mindent kipróbáltunk ötletem nincs mi lenne a legjobb. Hatalmas babok lesznek rajta nem merem sokszor kiengedni már este felé.
2023. jún. 13. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Ezek csak szúnyogok nem fideszes pedofilok...
2023. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Kisfiam es en is allergiasak vagyunk a szunyog csipesre.

Este nem megyunk ki mert semmi sem hasznal

2023. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Estefelé inkább bejövünk, van mindenféle riasztó, de minden nap szívesen fújnám le a gyereket. Ki tudja mi van benne,és sajnos egyik sem használ igazán.
2023. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálkd ki, hogy illóolajból készítesz neki szúnyogriasztót. Én mandulaolajba kevertem citronellát és azzal kenem. (Én figyelek rá, és szerintem fontos is, hogy terápiás tisztaságú illóolajat használok.) Igaz nem víz közelében lakunk, de akad bőven sajnos szúnyog. Magára a szúnyogcsípésre ha bekövetkezik netán, akkor shea vajat szoktam kenni. Nekünk remekül enyhíti a viszketést, és hamarabb is gyógyul.
2023. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a Galaktív Bio szúnyogriasztó spray-t használjuk.
2023. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A chicco szúnyogriasztó egész jó. Ahol bekentem magam, oda nem jöttek. Viszont ahova nem jutott, ott csíptek, mint a veszedelem.
2023. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Cukros víz vagy lekvár rád és minden rovar békénhagyja a lányodat.
2023. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én fél citrommal bedörzsölöm magamat (mert utálom a bolti riasztókat,büdösek) és békén hagynak. De csak kb fél órán át hatásos ez.
2023. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!