Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot vinnétek...

Milyen ajándékot vinnétek másfél éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Akár nagy volumenű akár kis volumenű. Amire

"szüksége" van az minden megvan neki.


2010. okt. 14. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

ilyesmit:

[link]

2010. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az építőt (dubló vagy hasonló, ami nagyobb) azt nagyon szeretik, még a lányok is.

Helló Kitty plüss, vagy a kedvenc figurája plüss, ha van már neki ilyen. :)

Hirtelen ez jutott eszembe

2010. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Tanuló kutyát.Kb 10000ft-ba kerül.A kislányom is másfél éves volt amikor karácsonyra kapta.Nagyon szereti.Énekel vele,mondókázik,tanítja a számokat,betűket,színeket,testrészeket.Most 3 éves a lányom,de még mindig játszik vele.
2010. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Mások vagyok.

Eszembe jutott, hogy a kis keresztlányaim nagyon imádták ezt a széket. Sőt bármilyen kis gyerkőc jött hozzájuk, mindig ezzel játszottak ők is.

Csak hirtelen találtam ezt az oldalt, de nézz körbe máshol is, mennyibe kerülhet.

[link]

2010. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne Mások vagyok, második... :)
2010. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat! Igen értettem második :))
2010. okt. 14. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Játék sátor nagyon szépeket lehet kapni., de csak akkor ha van hely a lakásban. Vagy csúszda olyan 7000 Ft -körül van azt is imádják ilyen korban. A kis széket (amit az előző válaszadó linkelt be)nekem is szerette a gyerek de szerintem az ajándéknak elég drága mulatság. Lego duplóban is gondolozhatsz mert abból soha nem elég. Ikeában van olcsón gyerek szék és asztal műanyagból rózsaszín ha esetleg nincs neki annak is nagyon örülne ilyen korban.
2010. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy nézd ilyen kislány fotelnek is örülne:


[link]

2010. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Paydoh gyurma az is jó választás ha nem túl rendmániás az anyuka.
2010. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ahh köszönöm szépen, most legalább tudok válogatni :) A gyurma megmozgatta a fantáziámat :))
2010. okt. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!