Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Trambulin 2,5 évesen?

Trambulin 2,5 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok csak annyit szeretnék kérdezni hogy van egy 2,5 eves kisfiam

Kapott egy trambulint

Egész nap benne lenne ugralna

Nem árt ez a kicsi fejének?

Kicsit aggodom


2023. aug. 1. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a fejének árt, hanem a csontjainak, ízületeinek.

[link]

2023. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem szabad megengedni. Árt az agyának, a csontjainak, izületeinek és az idegrendszerének is.
2023. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Azért ez túlzás, hiszen gyógytornászok javasolják bizonyos keretek között.
2023. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor 1-2ora max? Egyedül van enis ott vagyok vele picikéket ugrik
2023. aug. 1. 19:58
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az agyanak nem art. Viszont ha rosszul esik torhet csontja. Nálunk is van, vagyis mamánál. Az elso gyerkoc nagyon stabil volt mar 1,5 evesen. Volt h beraktak, de nem ugrált. Ugy igazan 3 ev korul kezdett benne rendesen ugralni. En ugy lattam rajta nem lesz baj. Masodik gyerek kis torekeny hercegno. Szerintem 3 evesen se fogom engedni ugy igazan ugralni benne. Belerakjuk mocorog egy kicsit setal benne, es kivesszuk
2023. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Stabil gyerek a kisfiam

Nagyon szépen ügyel magára

De attól tartok hogy nehogy baja legyen az idegrendszerenek vagy agyrazkodast kapjon h ugral :)

2023. aug. 1. 20:19
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Furcsallnam, ha agyi gondokat okozna. A foldon is ugralnak. Nalunk az agyon is sokszor. Ott van az adamo hinta ami ugyan rugozik... Oviban is van trambulin. Fejlesztoknel is lattam mar. Tenlyeg nem gondolnan, h ilyen szempontból karos. Napi 1-2 ora elvetve.
2023. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Nekünk a fejlődésneurológus kifejezetten mondta,hogy hagyjuk ugrálni ágyon,trambulinon az autista lányunkat,mert nagyon SEGÍTI az idegrendszer fejlődését.


Ennyit erről. ....


Most kinek higyjen az ember? Az orvosnak,vagy egy netes cikknek? ( költői kérdés volt)

2023. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Nemrég láttam egy riportot, sürgősségi osztályon gyerekorvostól. Azt mondta sajnos a legtöbb baleset a trambulinokhoz köthető. Én biztos nem engedném. De persze ha már megvan nehéz kikerülni. Akárhogy is, egy percre se venném le róla a szemem mikor használja, és tuti limitálnám az időt is. Persze ha épp akkor történik valami akkor igy is ugy is gáz… de gondolom ha már megvan kidobni nem fogjátok. Én sose vennék itthonra, máshol se engedem bele ha nem muszáj.
2023. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
8, terápiás jelleggel NEM 3 méteres trambulinon szokták szabadon ugráltatni a gyereket, hanem az egyméteres minin a terapeuta segítségével (konkrétan fogja a gyereket).
2023. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!