Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használ valakinek a gyerkőce...

Használ valakinek a gyerkőce Ikea Hemnes, vagy Brimnes ágyat?

Figyelt kérdés

A kislányomnak vannak estéi, amikor valakinek mellette kell aludni, illetve mindig mellé fekve altatjuk. Mivel még a 70x140-es kiságya van, ez már marha kényelmetlen, mert csak az ágya mellé tudunk kucorodni egy matracra és lassan ő is kinövi.

Gondoltam valami ilyesmi kihúzható ágy praktikus lehet hosszútávon (akár kiszolgálja amíg velünk lakik kb.), de mivel ezekben egymáson vannak a matracok betolt állapotban, nem kényelmetlen a valóságban, ha váratlanul éjszaka közepén ki kell húzni? Vagy nektek milyen taktikátok van erre?



2023. aug. 5. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk brimnes van, 16 hónapos kora körül kapta. Nekünk ideális, mert éjszaka sokat kelt szopizni. Sokkal jobban aludt benne, mint a kisagyban. Most 22 hónapos most szokott le a cicirol, kezdi ataludni az éjszakákat, így lassan lehet, hogy már egyedül fog aludni, talán össze is csukjuk, azt még meglátjuk.

Szerintem nagyon praktikus, csak ajánlani tudom :)

2023. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hemnes van. Egy matracon alszik, a plusz matracot meg az ágy mögött tároljuk.
2023. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy oldjátok meg, hogy nem esik le róla éjjel alvás közben?
2023. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nappalra muszáj lenne összecsuknunk, mert elég pici a hely, nem akarom egy dupla ággyal foglalni (ezért sem akarunk fix szélesebb ágyat venni neki). Csak azt nem tudom mennyire komfortos nyitogatni mindig, de végülis az jó ötlet, hogy mögötte tartsuk a plusz matracot.

Nem zavaró a Hemnesnél, hogy ilyen magas három oldalról is a háttámla? Engem ez zavar egy kicsit benne, de a Brimnes meg pont olyan magasnak tűnik, amiben összeveri magát az ember állandóan.

2023. aug. 5. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.


Pont jó szerintem hogy 3 oldalt van támla, legalább csak egy oldalra tud leesni a gyerek meg a plüss, stb.


Az elején odaraktunk plusz matracot hogy legalább puhára essen, kb. 2-szer esett le összesen, aztán elvettük onnan.


Nálunk mondjuk összesen 2x volt kihuzva amikor az átlagosnál jobban beteg volt. Nem tudom hogy milyen naponta nyitni-csukni

2023. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Ikea Kúra ágya van lányomnak arról nem tud le esni .
2023. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Brimnes ágy van, nagyon jó választás volt. Én ott alszok vele éjjel (13honapos), így éjjel mindig ki van húzva, nappallá osszecsukom. Hipp-hopp kész van, a kicsi is imád segíteni kihuzni, betolni, nem érzem megterhelonek.


Nekem ilyen hosszú, kigyoszeru szoptatoparnam van, amit szoptatasra sose használtam, de racsvedonek tökéletes a kiságyban, és a Brimnes ágy hosszanti oldalán is használom, pont olyan magas, hogy így nem tudja beverni a fejét. A fejvegi oldalon nálunk komód van (hogy ne essen le a gyermek), itt párnát használok, hogy ne verje be a fejét a komódba.

2023. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!