Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert nem nez a laba ele a...

Miert nem nez a laba ele a kisfiam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 3 hete elkoltoztunk es a kisfiam nagyon szorakozott lett azota. Es amit eszre vettem h nem nez a laba ele es egy nap parszor emiatt megbotlik es elesik, de nem minden nap. Pedig a szeme szerintem tul jo, mert eszre vesz apro dolgokat is. De ha megy, nemfigyel sokszor.


Nembotlik meg a lababan, foldben, nem esik le a semmiert.



Pld jon hozzam, szalad, nemveszi eszre h kiall a szek allja es megbotlik benne.



Egybkent ugyes, tud maszokazni, szepen at masza, nemvolt gond sose semmivel. Amiota uj lakasban vagyunk ezt tapasztalom...



Szerintetek? Tul aggondom?



2 es fel eves...



#Megbotlas
2023. aug. 27. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szeme csak szerinted jó vagy voltatok már szemészeten (sajnos saját tapasztalat, a védőnős "szemvizsgálat" nem a legjobb. Az én lányom a táblát elolvasta 3évesen, a kérdőívben is mindennek "megfelelt", mégis lett plusszos szemüvege 🤷🏼‍♀️. Mivel mindketten szemüvegesek vagyunk szemész orvoshoz hordjuk évente vizsgálatra, a 3éves státusz után pár nappal derült ki ott, hogy szemüveg kell, ráadásul cilinderes). Lehet csak figyelmetlen, még nem szokta meg az új helyet és minden érdekesebb, mint a lába elé nézni. Vagy csak felvan pörögve néha és emiatt nem figyel. De a szemészetet ne zárd ki, hamár felmerült benned, hogy a szeme is lehet a ludas.
2023. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó látásélesség mellett is lehet pl látótérszűkület...
2023. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg az uj papucs ais lehet ludas, mert azt mondtak, h max 1cm vel lehet nagyobb, es hat tenyleg picit nagy. Eszembe jutott, h meg othon is volt, h parszol megbotlott az uj papucsaban. Mezitlab pld nekem ezt vegkepp nemcsinalja...
2023. aug. 27. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏽‍♀️Akkor meg is fejtetted. Nekem is volt egy számmal nagyobb papucsom és folyton megbotlottam benne, amíg meg nem szoktam, pedig én felnőtt vagyok. Ő még most tanult meg járni. Ilyen kisgyerek normál papucsban is nehezen jár, mert nem tartja a lábát, neki kell magán tartani, nem még ha nagy rá.
2023. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az lesz az akkor a bunos. 🤌 Es aaallandoan veszi le. Ugyh ra se adom inkabb. 😏
2023. aug. 27. 11:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!