Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek nagy cumi eltüntető a...

Akinek nagy cumi eltüntető a gyereke, hol szokta megtalálni?

Figyelt kérdés

A fiam állandóan elpakolja valahova a cumikat. Eddig azért többnyire megtaláltuk őket, legtöbbször a bébitaxiba tette. De mostanában egyre kacifántosabb. Jelen pillanatban 2 cumi van eltűnve valahol. Feltúrtuk az egész házat, de nem találjuk.

Nekem sanszos, hogy a kukába dobta, mert tegnap egy Lego embert is találtam ott, amikor a cumit kerestem. Szóval lehet, hogy az előző zsákba került az egyik. De a másikat elképzelni se tudom, hova rejtette. Nálatok honnan szokott előkerülni? Más gyereke is ilyen cumi varázsló? :D


2023. szept. 11. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ágy mögött,ágy alatt,játékos dobozába,éjjeliszekrény fiókba...
2023. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk is gyakran volt az ágy mögött, sokszor rakta az én táskámba, a fürdőszobában a mosdó alatti fiókba vagy a mosógépbe.
2023. szept. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Vvolt ami sosem került elő. éjjel szaladgáltam a gyogyszertárba cumit venni.
2023. szept. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van itthon egy rakás cumi,de csak egyet hajlandó elvenni a fiam,a többit kiköpi.

Arra az egyre úgy vigyázok mint a saját életemre 🤣

2023. szept. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Cipoben is talaltam,szennyesben,udvaron, kabat zseb, se van amelyik.soha nem kerul elo. Fogalmam sincs hova lettek.
2023. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem cumizott, de nagyon sokszor találtam meg játékát a hűtő alatt.
2023. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Éjjeli szekrény fiók, cipőkben, mosógép, fagyasztó, kuka, babakocsi alja
2023. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kuka, mosógép, cipő, óriási foliatekercs közepe
2023. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy cumi teljesen eltünt, sehol nem találtuk. A következö évben a tisztasági festéskor lett meg a szekrénysor mögött középen a padlón - hogy hogy tudta odadobni, eléggé rejtélyes azóta is
2023. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Radiátor mögött beszorulva? Beletelt pár hétbe, mire megtaláltuk.
2023. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!