Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lett az életed azóta,...

Milyen lett az életed azóta, hogy gyerekeid lettek? Jobb lett, vagy inkább rosszabb?

Figyelt kérdés

Pozitív és negatív tapasztalatokat is várok, hiszen tudom, hogy minden anyukára pozitívan és negatívan is hat az anyaság.


[link]


Ezt a cikket egyébként egy pár évvel ezelőtt olvastam, de most újra rábukkantam, és kicsit fura számomra, hogy az egyik anyuka alig várja, hogy kirepüljenek a gyerekei, mert annyira tehernek éli meg az anyaságot.


2023. szept. 20. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Sokkal több stressz és megoldandó feladat lett az életünkben. Ezen kívül persze ad is. Nehéz megmondani melyik a több. 3,5 éves a lányunk és nem lesz több gyerekünk (számtalan racionális ok miatt)
2023. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a válasz: nem mindenki egyforma.
2023. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Izgalmasabb. Még ha az elején sokszor meg is hal az ember az unalomtól egyedül. Most már mindenki kis-közepes kamasz, hát pl a nyolcadikos felvételi közben az összes hajamat befontam hónapokig.
2023. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még kicsi a lányom, változó hogy mikor mit érzek. Néha azt hogy egy kutyával jobban jártam volna, néha meg annyira kicsordulok a boldogságtól hogy sírok. Szóval ez nagyon változó mindennap kb.
2023. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
75%
azta sok választ töröltek hirtelen vajon miért..
2023. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem jobb lett. A férjem azt mondja, hogy eleinte rosszabb volt, a kisbabás időszakban nem annyira tudott kapcsolódni a fiunkhoz. Szeretnénk másodikat, de nem biztos, hogy lesz, és én szeretem csinálni ezeket a babás dolgokat, szoptatni, építőkockázni stb. Igyekszem kiélvezni, mert nem tudom, lesz-e rá még alkalmam. De 3-4-nél több gyereket biztosan nem szeretnék, legvalószínűbb a 2, bár gondolatban kacsintgatok a 3 felé.
2023. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#5

Hogy miért? :D

Mert a sok idióta olyan trágár válaszokat írt, hogy a hajam égnek állt..

2023. szept. 20. 14:44
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Azóta nincs értelme az életemnek
2023. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Azért töröltek sok választ, mert sokan rájöttek, hogy ezt a valakit azért fizeti a GYK, hogy pörögjön a fórum...


Ja. Ez is mindjárt törlődni fog.

2023. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9

Ezt melyik pizsamádban álmodtad? :)

2023. szept. 20. 15:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!