Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is megváltozott a...

Másnak is megváltozott a 2,5éves kisgyereke a bölcsibe járás óta?

Figyelt kérdés

A kislányom amióta bölcsibe jár,mintha kicserélték volna.:(

Hisztizik,irigy,csapkod,anyás és apás lett.A bölcsibe általában jól eszik ,otthon szinte semmit.

Nem tudom mitől van de a bölcsibe kis angyal otthon pedig kész káosz lett.:S

Mit tegyek????

Köszi a válaszokat 1 elkeseredett anyuka


2010. okt. 19. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom még nincs (15 hós a babám) de a környezetemben élő gyerekeknél én is ezt figyeltem meg. Pl egy rokon kislány nagyon rossz gyerek volt, égetően rossz, féltek is mi lesz a bölcsibe / oviba, és semmi nem lett, semmi gond nem volt vele, otthon azonban nem lehetett vele bírni. Szerintem azért lehet mert valahogy otthon jobban elengedik magukat, "idegen" környezetben megemberelik magukat, vagy nem tudom, otthon meg elengedik. Kisfiamat nemrég barátnőmékre bíztam pár órára temetésre kellett mennem. Ahogy visszaérkeztem, rögtön jött és nyüszögött, kiabált, akaratoskodott, barátnőmék meg mondták, hogy amíg nem voltam ott egy hangja nem volt.
2010. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 2 hete jár a 27 hónapos kislányom, de egyenlőre nincs ilyen problémánk. Direkt figyeltem beszoktatásnál, hogy milyen a többi gyerek, mert szerintem ők vannak ilyen hatással a miénkre. Akkor mindegyik szépen eljátszott, ha valamilyen játékot el akartak venni az én gyerekemtől, azonnal rászóltak a másik gyerekre a gondozónők. Hogy mi lesz később, azt nem tudom. Minden esetre, ha ilyet tapasztalok azonnal kiveszem a gyereket (hál' Istennek megtehetem).
2010. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez a helyzet...-az első 3 hétben nem volt itthon semmi gond,utánna 360 fokban megváltoztak a dolgok.A bölcsiben egy kisangyal,itthon meg egy kisördög.(hisztizik,ellentmond,csap,vág)-azt mondta a gondozó néni,hogy ez természetes és pár hét alatt rendeződik a helyzet.Bizom benne,már a 4. ilyen hetet tapossuk,elég nehezen viselem,de türelem,+ életkori sajátosság is,majd csak elmúlik.
2010. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Hát remélem is,hogy elmarad már ez a viselkedés és nem akarlak elkeseríteni kedves 2.-ik válaszoló de sajna megfog változni lányod és a bölcsiben nálunk se volt semmi probléma a beszoktatás alatt, és jó neked,hogy megteheted ,hogy kiveszed.De akkor minek adtad bölcsibe????????

Nem dolgozol? Lehet,hogy ,ás anyuka dolgozna csak nem tud,mert nem vették be a bölcsibe,mert nincs hely.:(

Nálunk szigorúan veszik és munkáltatói igazolással veszik fel és 3 havonta kérik újra.

Köszi még 1x-el:)

2010. okt. 19. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. a bölcsiben egy angyal, itthon egy kisördög lett. Itthon agresszív, üt, rúg, mar, csíp, hisztizik 1000-rel, a bölcsiben meg csak dícsérik, hogy milyen jó kisgyerek. 2 hónapja bölcsis. Ettől függetlenül egyébként ő is nagyon apás-anyás lett, mióta bölcsis, csak ez néha a szeretetroham helyett dührohamban nyilvánul meg.

2 és fél éves kisfiú anyukája

2010. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Második vagyok. Azért én még reménykedem, hogy nincs igazad, és ez nálunk kimarad. Mondjuk neki nem újdonság, hogy más gyerekkel kell osztozkodnia, hozzá is kell alkalmazkodnia, hiszen van egy kistestvére. Éppen ezért tudom megtenni, hogy ha nem megy a bölcsi, akkor itthon maradjon. Az ő csoportjában még két üres hely van, mondom én ezt arra, hogy én miattam más anyuka nem tud menni dolgozni. Különben meg nem azért jár be 9-12-ig a bölcsibe, mert nekem terhes az itthon léte, hanem azért, mert szüksége van közösségre. Egyenlőre nagyon szívesen megy, feldobódva jön haza, a gondozónénik nagyon meg vannak vele elégedve. Nem szeretem, mikor ilyen ítélkezően írogatnak, arról, hogy miért jár bölcsődébe a gyerekem, ha én itthon vagyok GYED-en. Ha nem vagy vele tisztába, akkor inkább kérdez, és én szívesen válaszolok.
2010. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!