Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vehetnék megfelelő gyerek...

Hol vehetnék megfelelő gyerek úszósapkát? A dechatlonos nem jó.

Figyelt kérdés
Köszönöm, ha tudtok tanácsot adni. Nem értek hozzájuk. A dechatlonos alá bement a víz, kérte az oktató a cseréjét.

nov. 9. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol, ahol fürdőruhát árulnak.

Ilyenkor télen is árulnak a sportruházati boltokban pl. a Hervisben.

nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag mindegyik alá bemegy a víz....

Legalábbis ez van a tájékoztatóban (Decathlon) mert nem erre valók, hanem arra, hogy a hajat felfogják...

A magyar úszószövetség biztosította a gyerekeknek úszásra....az alá is bemegy a víz

nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 harebell ***** válasza:
100%
Decathlonban is többféle van, egyik se jó? Szilikonos drágább, de általában jobb is. Amúgy Intersport, Hervis stb, sportszerboltok, esetleg hipermarketek.
nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Az uszosapka arra van, hogy ne legyen hajszalas a viz- nem azert, hogy a haj ne legyen vizes.
nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Utoljára gyerekkoromban volt olyan úszósapkám, ami alatt nem lett vizes a hajam - és az gumiból volt.
nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Én is úgy tudom, hogy a szilikonos alá is, minimálisan , de bemegy a víz
nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom akkor a hervisest. A dechatlonban csak egyféle gyereksapkát láttam, de lehet, nem voltam elég figyelmes. Ez vékonyabb, amit pedig mutattak, hogy jó, az vastagabb, bevonatos volt. Olyat szeretnék m
nov. 9. 15:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta az egyik rokon, akinek a hosszú hajú gyereke úszott (15 éve, szóval azóta fejlődhettek ezek a sapkák), hogy megfelelő technikával kellett ráadni, és akkor nem ment alá a víz. Vagy mondjuk 10 esetből 1x rosszul sikerült és csak akkor lett hajmosás a vége.


A másik, versenyszerűen úszó barátnőm pedig azt mondta, hogy hiába a vízálló sapka, ő úgy megizzadt az edzéseken, hogy amiatt volt kénytelen mindig hajat mosni.

nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

A Decathlonban 3 féle van:

Szilikonos

Szövet

Szilikonos-szövet-> ez a bevonatos

De egyébként nagyon függ a gyerek méreteitől (haj, fej), hogy melyik hogy áll és hogyan zár.

Nekünk a bevonatos decathlonos van. Könnyű felvenni, jól tart. Ha jól sikerül feltenni, csak minimálisan vizes a haja. 8 éves, váll alá érő dús hajú gyerekre a felnőtt méret kellett (ami egyébként rám nem lenne jó, pedig nincs nagy fejem).

nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!