Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek mit lehet adni...

2 évesnek mit lehet adni megfázásra?

Figyelt kérdés
Folyik az orra,nyála. Tengervizes orrspray,orrstivas és nasivin orrcseppet adtam neki. Ezen kívül lehet még adni valamit?
nov. 22. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, miért kellene bármi mást adni. Most attól lesz jobb, ha minél több dolgot beszed? Már a Nasivint is túlzásnak érzem.
nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáj valami neki akkor nurofen,ha lázas szintúgy nurofen.

Szívni az orrát,ha be van dugva orrcsepp...

Én nem szoktam adni semmit a fiamnak ha csak náthás.elmulik az gyógyszer nélkül is

Nem kell teletomni mindenféle vacakkal.

nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Babylufft alváshoz.


NeoTuss Pronatural szirup -köhögésre


Sinupret csepp -orrmelléküregek és a légutak heveny és idült gyulladásainak kezelésére.

nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Kérdező se lázról, se köhögésről, se gyulladásról nem írt...
nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sinupretet szoktam (jobban kifolyik a takony), nasivint vagy hasonlót is javasolt a gyerekorvos (hogy ne pangjon a váladék az orrmelléküregben a duzzadt nyálkahártya miatt,elősegítve a bakteriális felülfertőződést). Meg sós vizes orröblítést, amit még sosem mertem kivitelezni. Száraz levegőjű lakás esetén párásítást.
nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lázas és leveri lázcsillapítót. Hurutos köhögésre vannak köptetők is. Ha csak az orra folyik bőven elég az orrspray és orrszívás, sőt ez a legfontosabb, hogy ne húzódjon a nátha a fülére, arcüregére.
nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!