Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hozzon a Mikulás ajándékot...

Hozzon a Mikulás ajándékot avagy sem? Kinél mi a szokás?

Figyelt kérdés

Tehát.

Mikulás hoz csomagot ez alap dolog ami tartalmaz finom édességeket, DE! Hozzon e hozzá a Mikulás játekot is?!


Nálatok a Mikulás csak hagyományos Mikulás csomagot hoz vagy Mikulás csomag + játékot is?


nov. 24. 01:17
A kérdező szavazást indított:
Mikulás csomag
Mikulás csomag + játék
78 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Ne kerdezzetek hogy a "hoz" milyen ok miatt kerult kulon


Kerlek nezzetek el nekem mar keso van 😋

nov. 24. 01:19
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk csak pár csokit hoz, utána úgyis itt a karácsony, akkor mindig rengeteg játékot kap a rokonságtól.
nov. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk egy-egy mikulás-figura csokit és apróbb játékokat hoz, mert a rokonoktól és barátoktól is kapnak egy rahedli édességet mikulásra, ami a karácsonyival együtt kb húsvétig kitart🙈 a lányom matricákat, hozzá albumot és karkötő készítőt kap, a fiam matchboxokat, mini puzzlet, meg kapnak egy-egy színezőt.
nov. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Kisebb ajándék is van, esetleg könyv.
nov. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk hoz könyvet. Viszont karácsonyra sem kapnak óriási dolgokat, mivel még csak ovis és bölcsis korúak.
nov. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy nőttem fel, hogy csak csomagot kaptunk, nekem ez a természetes. A férjemék meg kaptak valami ajándékot is mellé.


Abban egyeztümk ki, hogy max. valami pici apróságot kapnak a csomagban, mivel 2 fiunk van, így ez elég könnyű egyelőre, egy kis matchbox autó van benne.

nov. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

32 éves vagyok,de amióta az eszemet tudom a Mikulás mindig csak édességet hozott nekunk.

10 éves a lányom és a Mikulás neki is csak édességet hoz.

nov. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én mindig csak csomagot kaptam

A kisfiam születése óta etel allergiás így nálunk neki inkább játékotv,szinezőt vagy bármit is hoz mint édességet.

Hihetetlen drágák és sok esetben nem is finom a mentes így nem költenénk rá!

nov. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindig volt benne kinder tojás
nov. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
6 éves. Nálunk van a csomag mellé színező vagy valami apróság, mert nem eszi az édességet 🤷🏼‍♀️, a csomagban is inkább ropi, mandarin és hasonló van (nem "tiltom" a csokit, de nem eszi). Plusz kapnak a suliban (elötte az oviban kaptak), rokonoktól stb. Oviban/suliban nyilván nem mondhatom azt, hogy ő mást kapjon, mert nem eszi. Rokonok között is van, aki nem érti meg, hogy hiába hozza akár a legfinomabb csokikból is a csomagot, a gyerek nem eszi meg. Mert "olyan nincs, hogy egy gyerek nem szereti a csokit" szerintük... A csomagokból kiszedi a ropit, mandarint, mogyorót, a többi meg kb januárig áll a polcon, aztán az apja megeszi. Ezért kap kis színezőt, idén kap mellé üvegfestéket, mert azzal szeret játszni.
nov. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!